ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خوش آمدید به وبسایت تخصصی ISI20 ++ ++ نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 09 اسفند ماه 1398 برگزار می شود. جهت ثبت نام کافیست نام و نام خانوادگی خود را به شماره همراه 09190735916 پیامکٰ یا واتساپ و یا تلگرام نمایید. "" ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 15 شهریور و 05 و 26 مهر , 03 و 24 آبانٰ، 02 اسفند ماه 1397 و 12 اردیبهشت 1398 در دانشگاه تهران با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 09 اسفند و 16 اسفند 1397 و 18 مهرماه و 02 آبان ماه 1398 ماه در دانشگاه علم و صنعت با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 22 تیرماه 1397 در دانشگاه بقیه الله العظم با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 18 اسفند 1396 در شهر زیبای رشت با تدریس دکتر مهدی عشقی در مرکز جامع روانشناسی استان گیلان برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 01 آذرماه 1396 در شهر زیبای تبریز با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 26 مهرماه 1396 با تدریس دکتر مهدی عشقی در شهر زیبای الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، استان لرستان برگزار شد. ++ ++ بیست و پنجمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی استاد مهدی عشقی در تاریخ 29 تیر ماه 96 روز پنجشنبه(تعطیل رسمی) برگزار شد. ++ . ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 31 تیرماه 1396 با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI ++ ++ پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند.

حمایت از پروژه های حوزه فناوری کوانتوم

وزیر ارتباطات خبر داد؛

حمایت از پروژه های تعریف شده در حوزه فناوری کوانتوم

وزیر ارتباطات گفت: از پروژه های پژوهشگران در زمینه فناوری کوانتوم حمایت می کنیم.

به گزارش وبسایت مقاله نویسی ISI20 به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی در اولین همایش ملی فناوری کوانتومی که در سازمان انرژی اتمی در حال برگزاری است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر تحولات عظیمی در عرصه فناوری اطلاعات رخ داده که فناوری کوانتوم هم می تواند در پیشرفت این تحولات تاثیرگذار باشد.

وی با بیان اینکه این تحول با فناوری و IOT در حال انجام  است اظهار داشت: زندگی بشری با این فناوری ها دستخوش تحولاتی شده که توانسته مدل های اقتصادی و اجتماعی جامعه بشری را تحت تاثیر قرار دهد.

وی افزود: اگر در چهار سال گذشته فردی از خارج کشور به ایران می آمد انگار وارد دنیای دیگری می شد اما امروزه تا حدودی سطح تکنولوژی کشور به سطح تکنولوژی دنیا نزدیک شده و فناوری ارتقا یافته است.

آذری با بیان اینکه ولی کشور ما فاصله زیادی با وضعیت مطلوب سایر کشورها دارد، اظهار داشت: اکنون موضوع رانندگی اتوماتیک در سطح جاده ها و خودروهای بدون راننده در دنیا مطرح است که دستیابی به این موضوع نیاز به هوشمند شدن جاده ها دارد و باید با فناوری های نوین مانند فناوری کوانتوم به این تکنولوژی دست یافت.

وی با بیان اینکه فناوری کوانتوم می تواند به انتقال اطلاعات کمک کند اظهار داشت: در حال حاضر ابعاد مختلف زندگی انسان هوشمند شده است. فناوری کوانتوم یک انتخاب درست است که می تواند در کشور با تحقیقاتی رو به توسعه رود.

آذری با اشاره به حمایت های وزارت ارتباطات از فناوری کوانتوم گفت: ما در این وزارتخانه از این فناوری حمایت می کنیم و امیدواریم این علم در مراکز علمی توسعه یابد.

به گفته وی، اخیرا با برخی از کشورها پروژه هایی را در جهت پیشبرد فناوری کوانتوم قرار است اجرایی کنیم.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: امیدواریم با همکاری و همبستگی دستگاه ها در حوزه کوانتوم گام هایی برداشته شود و پروژه های پژوهشگران وزارت ارتباطات در زمینه فناوری کوانتوم است پیش برده شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار سایت

نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 09 اسفندماه 1398 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار می شود. ++ ++ کارگاه کاربردی پروپوزال نویسی 06 دیماه ماه روز جمعه برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه تهران در 15 شهریور و 05 ، 26 مهر و 03 و 24 آبان ، 02 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه علم و صنعت در 09 و 16 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاههای بقیه الله, تهران در تاریخهای 21 تیر و 15 شهریور ماه 1397 برگزار شد. ++ ++ کارگاه روش تحقیق کاربردی در شرکت سایپا در تاریخهای 9 دیماه 1395 برگزار شد و دوره بعدی در 16 دیماه 1395 برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در دانشگاه مالک اشتر تهران در 31 تیرماه 1396 برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 خرداد ماه 1395 روز پنجشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. ++ ++ کارگاه دیگر مقاله نویسی ISI در 20 اردیبهشت ماه 1395 روز دوشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد. ++ ++ بیست و یکمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق کاربردی و استخراج مقاله در روز جمعه 01 مرداد 95 در تهران برگزار شد. ++ ++ دوره های برگزاری شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و در شهرستانهای، دانشگاه تبریز (سه دوره)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، کالج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس، مرکز جامع روانشناسی استان گیلان (رشت)، اصفهان (باغ زیبای غدیر)، موسسه آموزشی وزارت بازرگانی)شهر زیبای شیراز، تبریز میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، دانشکده فنی حرفه ای سماء دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با شرکت پژوهشگران فعال این شهرها برگزار گردید. ++ امیدواریم شهر بعدی، شهر زیبای شما باشد. ++ وبسایت مقاله نویسی ISI20 ++ ++ فاتح یک قله، به آنجا حمل نشده است.

تبلیغات

مطالب ناب مقاله ای

جدیدترین مطالب (اخبار دکتری - دانشگاهی)

مطالب ویـــــژه

طراحی سایت : شرکت ایفانت | سئو : سایت آمابک