ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 24 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خوش آمدید به وبسایت تخصصی ISI20 ++ ++ نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 دی ماه 1398 برگزار شد. دوره بعدی کاربردی مقاله نویسی اعلام می شود"" ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 15 شهریور و 05 و 26 مهر , 03 و 24 آبانٰ، 02 اسفند ماه 1397 و 12 اردیبهشت 1398 در دانشگاه تهران با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 09 اسفند و 16 اسفند 1397 و 18 مهرماه و 02 آبان ماه 1398 ماه در دانشگاه علم و صنعت با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 22 تیرماه 1397 در دانشگاه بقیه الله العظم با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 18 اسفند 1396 در شهر زیبای رشت با تدریس دکتر مهدی عشقی در مرکز جامع روانشناسی استان گیلان برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 01 آذرماه 1396 در شهر زیبای تبریز با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 26 مهرماه 1396 با تدریس دکتر مهدی عشقی در شهر زیبای الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، استان لرستان برگزار شد. ++ ++ بیست و پنجمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی استاد مهدی عشقی در تاریخ 29 تیر ماه 96 روز پنجشنبه(تعطیل رسمی) برگزار شد. ++ . ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 31 تیرماه 1396 با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI ++ ++ پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند.

کارگاه پروپوزال و پایان نامه نویسی (دکتری-کارشناسی ارشد-صنعت)

**************************************

کارگاه پــروپوزال نویسی و پــایان نامه نویسی

بر اساس اصول استاندارد

با نگرش استخراج مقاله و روش تحقیق کاربردی

*****************************************

1- آیا دوست دارید به عنوان یک متخصص دانشگاهی و یک نیروی حرفه­ای آکادمیک بخشی از نیازهای علمی رشته مورد علاقه خود را تامین کنید؟

2- آیا می­خواهید در رشته تحصیلی خود، در آینده­ای نه چندان دور، یکی از سرآمدان و بهترین های کشورمان باشید؟

3- آیا اساسا به انجام کار پژوهشی علاقه مند هستید؟

4- آیا دوست دارید همیشه زنده باشید و از زندگی پژوهشی خود لذت ببرید؟

اگر پاسخ شما به پرسش های فوق مثبت است، پس از همین حالا شروع کنید؛ راه طولانی و پرپیچ و خمی در انتظار شما است، اما کافی است نترسید و به توانایی­های خودتان اعتماد کنید. کافی است آنچه را که از صمیم قلبتان دوست دارید جدی بگیرید. و هدف های بزرگتان را با برداشتن اولین گام جامه عمل بپوشانید.

از طرفی، با ورود دانشجویان به دوره های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) و انتخاب واحد درسی پایان نامه، ضروری است که آنها نسبت به انجام تحقیق خود و نیز ارائه آن در یک قالب و ساختار مدون مبادرت نمایند.

استفاده از یک ساختار تعریف شده و مدون برای انجام پایان نامه، بیانگر تعامل قوی بخش­های خلاق و خودآگاه ذهن محقق و تعامل با اعضای گروه تحقیق می باشد. و همچنین انجام صحیح روند فرآیند نگارش پایان نامه یک دانشجو، طبیعتا نتیجه­ گیری منطقی را فراهم خواهد آورد.

از این رو وبسایت مقاله نویسی ISI20 با تجربه برگزاری کارگاههای مقاله نویسی و با توجه به درخواست محققین از وبسایت اقدام به برگزاری چنین دوره ویژه ای را کرده است. که قطعا این دوره نیز زیباییهای خاص خودش را دارد و شناخت مهارتها و فوت و فنهای این حرفه، قطعا محققین را در مسیر درست هدایت خواهد نمود.

سرفصل های این کارگاه بر اساس فصول استاندارد « پایان­ نامه نویسی » و با نگرش استخراج مقاله طراحی گشته و با عناوین زیر ارائه میگردد که البته اینها بخشی از مطالبی به صورت کلی است که در اینجا نوشته شده است و شکافتن این مطالب به صورت قابل فهم نیاز به مهارت و توانایی خاص خودش را دارد که در کارگاه بیان میشود:

 ****************************************************************

فصل 1: تکنیکهای کلیدی انتخاب موضوع،انتخاب منابع، تکنیکهای جستجوی کاربردی و ...

فصل 2 : نحوه شناسایی و انتخاب درست اساتید راهنما، مشاور و همکار طرح

فصل 3: تکنیکهای ظریف و ارزشمند در پرپوزال­ نویسی جهت (پایان­ نامه- طرح تحقیقاتی)، هفت خوان پروپوزال و پایان نامه، علل رد پروپوزال و....

فصل 4: تکنیکهای پایان نامه نویسی و نحوه نگارش با کیفیت، آماده نمودن پایان نامه در دقیقه 90

فصل 5: چگونگی نحوه دفاعیه موفق (نحوه چیدمان درست و ارائه مطالب طلایی در جلسه دفاعیه)

 

فصل 6: علل عدم استخراج مقاله و ارائه نکات برجسته جهت استخراج مقاله تحقیقی از کار تحقیقی و پایان­ نامه

 

و دهها مطالب کاربردی دیگر در این راستا که مجال نگارش آنها در این صفحه محدود نیست.

 ------------------

نگاه سطحی به این موضوعات در حقیقت باعث میشود کار تحقیق ما سرانجام خوبی نداشته باشد نه اینکه نمیتوانیم دفاع کنیم بلکه حاصل کار یکسال و دوسال تلاشمون به نتیجه مناسب نخواهد رسید.

یادگیری اصولی و درست این مطالب پژوهشگر را به سمت هدایت درست پایان نامه پیش خواهد برد که یک نتیجه اش استخراج مقاله هست و نتایج پربار دیگر آن نیز در طول حیات پژوهشگر خودش را نشان خواهد داد که این خودش موفقیت کمی نیست.

***************************************

**************************************

 


××××××××

برخی تصاویر دیگر کارگاهها سال1395

-------------------------------------------

زمان برگزاری کارگاه  : 18  آبان ماه 1397 روز جمعه

(برگزار شد)


(حداقل شرایط برگزاری کارگاه، 7 نفر به بالا می باشد)

مدت زمان کارگاه: 6 ساعت (یکروزه)

 مکان برگزاری: تهران (جهت اطمینان آدرس و ساعت دقیق دو روز قبل از برگزاری کارگاه با همین شماره همراه درج شده به کلیه شرکت کنندگان ارسال میشود)

 شهریه کارگاه: 100000 تومان

( لطفا شهریه کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی را فقط  از طریق شماره کارت 5892101115102192  عابربانک سپه به نام خانم موسوی واریز نموده و شماره رسید یا پیگیری به همراه تاریخ پرداخت را به شماره همراه 09190735916 پیامک و یا تلگرام نمایید. )

 

مدرس دوره: جناب آقای دکتر مهدی عشقی (مدرس کارگاههای مقاله نویسی ISI)

برخی رزومه مدرس

***************

 ******************************

علاقمندان میتوانند برای شرکت در این کارگاه به روش های زیر ثبت نام نمایند تا نسبت به برنامه ریزی درست کارگاه اقدام گردد.

1- از طریق ایمیلهای isibist@gmail.com ، isi20web@gmail.com

2- از طریق منوی زیر و یا منوی سمت راست قسمت ثبت نام کارگاهها با درج کارگاه پروپوزال و پایان نامه

3- از طریق ارسال نام و نام خانوادگی و نوشتن کارگاه پروپوزال و پایان نامه

به شماره همراه 09190735916 

و یا در لینک ذیل کلیک کنید و تاییدیه پیش ثبت نام و ثبت نام قطعی از طریق شماره همراه به شما ارسال میگردد.

****************************************

توجه ویژه:

1- با توجه به ظرفیت محدود کارگاه، اولویت با کسانی است که تاییدیه ثبت نام قطعی بگیرند.

2- کلاس برای ثبت نام کنندگان قطعی با تعداد نفرات (بالای 7 نفر) تشکیل میشود در غیر اینصورت شهریه پرداختی بازگردانده میشود. 

3- در صورتیکه متقاضی کارگاه ویژه و یا خصوصی در این مورد هستید با شماره داده شده تماس بگیرید و زمان برگزاری کارگاه به صورت توافقی خواهد بود.

 *********************************************

نظرات   

 
0 # شیما 1397-04-29 19:08
سلام من هنوز دانشجوی ارشد نشدم اما میخوام کارگاه پروپزوال نویسی و پایان نامه را یاد بگیرم به نظرتون این کارگاه بدرد من میخوره یا برای کسانی هست که اشنایی دارند با پایان نامه و پروپوزال و دنبال اهداف دیگه ای هستند.

---
سلام
اگه مقطع کارشناسی را تموم کردین مشکلی نداره و وقتی وارد ارشد شدین قطعا بدردتون میخوره. اگه وارد ارشد نخورین روش تحقق و جستجوی منابع و و نگارش پروپوزالهای صنعتی و اینها بدردتون میوره اگه کارهای پژوهشی بخواین بکنین--- مدیر
پاسخ
 
 
0 # اکبر 1395-07-14 07:53
سلام
من دانشجوی دکترا هستم و در دوره ارشد به دلیل مشکلات کاری نتونستن پروپوزال و پایان نامه رو خودم کار کنم و با از دست دادن کلی هزینه و نداشتن اطلاعات کافی بالاخره پایان نامه رو دفاع کردم.
الان تازه می فهمم که هیچ چیز نمیدانم و صفر صفر هستم چکار کنم؟چون برای دکترا خودم می خوام پروپوزال و پایان نامه و مقاله رو بنویسم،چیکار کنم؟
پاسخ
 
 
0 # مهدی 1395-10-24 18:42
سلام اکبر
خوب این طبیعی است متاسفانه اساتید کمکی که نمیکنند بلکه کمی کم لطفی میکنند. از طرفی دانشجوی دکتری که میشی باید توانمندی تحقیقی بالا باشه و گرنه کاری از پیش نمیبری به این خاطر زمان دیری نیست میتونی به راحتی این مشکل رو حل کنی و یکی از محقین برتر رشته خودتون بشوین البته با برنامه و پرس و جو از دوستان و اساتید. اگر اطلاعات جست و گریخته میدهند مشکلی نداره در کارگاه یکروزه سایت شرکت استفاده کنید بسیاری از مشکلات حال حاضر تون حل شدنیست.
موفق باشید
مهدی عشقی
پاسخ
 
 
+1 # فاما 1395-05-08 13:37
سلام
عذر میخوام امکان برگزاری این کارگاه در رشت نیست؟

---
سلام . فعلا درخواستی نداریم.--مدیر
پاسخ
 
 
0 # Marmar 1396-06-02 20:31
منم با کارگاه در رشت موافقم اگه میشه
پاسخ
 
 
0 # Marmar 1396-06-02 20:30
منم با گارگاه در رشت موافقم
پاسخ
 
 
+3 # مهدی.آ 1394-12-25 20:07
با سلام
اینجانب در هر دو کلاس پروپوزال نویسی و مقاله نویسی استاد مهدی عشقی در اسفند 94 شرکت کردم.تسلط استاد به موضوعات ارائه شده ،شیوایی و سادگی بیان و از همه مهم تر کاربردی بودن مطالب تدریس شده واقعا قابل تحسین بود.
از طرفی استاد اینقدر عالی و با نشاط کلاس را اداره می کردند که اصلا گذشت 6 ساعت زمان تدریس و خستگی احساس نگردید.از استاد و همچنین سایت isi20 بخاطر دعوت از چنین استاد گرانقدری که باعث افتخار بنده به عنوان شاگرد ایشان گردید،کمال تشکر و قدردانی را می نمایم.
پاسخ
 
 
0 # مرضیه1 1394-12-24 04:15
سلام و عرض احترام به همه دست اندرکاران این کارگاه
کارگاه 23 اسفند بنده بودم و عااالی بود واقعا کارگاه مناسب و کاربردی بود و استاد واقعا با تمام شور و انرژی و با قدرت بیان خوب و مطالب ناب خودش باعث شدند خستگی نداشته باشیم.
ممنون به خاطر این کارگاه خوبتون.
کارگاه مقاله هم بچه ها اومده بودند ازشون پرسیدم گفتند عالی و عالی تر بود و فروردین کارگاه مقاله رو هم شرکت میکنم. قابل ستایش بود.
پاسخ
 
 
0 # مهدی20 1394-12-06 12:14
با عرض سلام و احترام
اینجانب برای کارگاه های مقاله نویسی و پروپوزال نویسی اسفند 94 ثبت نام کردم.می خواستم بپرسم بعد از کلاس ها این امکان هستدکه فایل مطالب تدریس شده توسط مدرس در اختیار بنده قرار بگیره؟؟
با تشکر .

---
سلام--خود استاد یک سری فایلهای مورد نیاز رو در اختیار کلیه شرکت کنندگان قرار میدهد.---مدیر
پاسخ
 
 
0 # فرهاد 1394-11-23 06:40
سلام
من می خواهم مقاله نویسی یا پایان نامه نویسی را کامل بیاموزم. به کارگاه نیاز دارم که از انتخاب موضوع، نوشتن و ... کامل در کلاس آموزش دهند. یعنی در پایان یک جلسه بتونم با یک نمونه ساده مقاله یا پایان نامه به عنوان الگو مواجه شوم

-----
سلام. روش این مراحل کلا در کارگاه های پربوپوزال و مقاله توسط استاد بیان میشه منتهی عمل به اون نکات گفته شده شما رو کاملا به اهدافتون منطبق میکنه.--مدیر
پاسخ
 
 
+2 # رضا 1 1394-09-21 16:09
سلام و عرض ادب
کارگاه پروپوزال و پایان نامه مطالب خیلی مفیدی دارد و خوب هم ارائه میشود و فوق العاده متنوع است و زیبا.
کارگاه مقاله هم شرکت داشتم فوق العاده است
شک نداشته باشید با شرکت در این کارگاهها همه مطالب مورد نیاز خود را یاد میگیرید.
با تشکر
پاسخ
 
 
0 # صادقی 1394-08-05 12:07
سلام وقتتون بخیر
دانشجوی ارشد تغذیه هستم و نیاز فوری و مبرم هم به کارگاه پروپوزال و هم پایان نامه نویسی دارم و همچنین مقاله نویسی. میخواستم ازتون خواهش کنم این کلاس ها در اصفهان برگزار بشه و چوری برنامه ریزی کنید مثلا یه پنچ شنبه و جمعه که ما از هر دو کلاس استفاده کنیم تو را خدا یه جور اطلاع رسانی کنید مثلا به ادرس ایمیلم که من حتما متوجه بشم منتظر پاسخ هستم .ممنون از توجهتون.
پاسخ
 
 
+1 # آمری 1394-07-23 15:50
کلاس 17 مهرماه 1394 من در کارگاه پروپوزال شرکت کردم. جداً کلاس قشنگی بود.
فکر کردم یه چیزایی پیش و پا افتاده گفته میشه ولی از اونجا که در کارگاه مقاله استاد شرکت داشتم خیالم راحت بود که مطالبش مطالب جذابی میشه. این باعث شد مطمئن رفتم کلاس که واقعا از رفتنم لذت بردم. اینجا از برگزار کنندگان و علی الخصوص استاد تشکر و قدردانی میکنم که با فعالیت علمی خوب، ما رو نیز به فعالیت خوب علمی تشویق میکنند. ارادتومند شما آمری
پاسخ
 
 
+2 # Nahid 1394-06-26 18:31
سلام و عرض احترام
من هم به نوبه خودم از استاد عشقی به خاطر کلاس واقعا خوب پروپوزال و پایان نامه 26 شهریور تقدیر و تشکر کنم.
واقعا چقدر مطالب کاربردی و قابل اجرا در پروپوزال و پایان نامه بود . و چه خوب شد که شرکت کردم کلا یک دید دیگری بر پروپوزال و پایان نامه پیدا کردم.
پاسخ
 
 
+13 # سمیه 1394-05-23 14:52
با سلام
کارگاه 23 پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق و استخراج مقاله شرکت داشتم . هیچی بلد نبودم الان احساس میکنم تمامی مسایل در این مورد رو یاد گرفتم تشکر از شما به خاطر کار خوبتون. سپاسگزاری به خاطر سخاوت بی دریغ استاد.
پاسخ
 
 
-1 # دانشجو 1394-04-15 06:41
با سلام
من دانشجوی کارشناسی ارشد خاک و پی (ژئوتکنیک) هستم و هنوز وارد کارهای پایان نامم نشدم و اینکه میخوام یک پایان نامه خوب ارائه کنم و حتما هم میخوام مقاله ISI بدم ولی به هیچ عنوان با این کارها آشنایی ندارم
تصمیم گرفتم توی هر دو کارگاه شما در این خصوص شرکت کنم فقط میخواستم بدونم اول کدومو شرکت کنم بهتره؟

----
سلام

الان از نظر ما هر دو مفید می باشد چون هر کدوم رسالت خاص خودشون رو دارند.---مدیر
پاسخ
 
 
0 # sara.a 1394-01-22 15:41
سلام
دانشجوی دکتری اهواز هستم. متاسفانه به دلیل مشکلات زیاد در دوران ارشد نتونستم پایان نامه نوشتن رو یاد بگیرم الان میخوام پروپوزال بنویسم بلد نیستم.آیا این کلاس به من آموزش لازم رو میده؟ برای دانشجویان تخفیف داره؟ مدرک میدن؟
ممنون
پاسخ
 
 
0 # مهدی 1394-02-03 02:52
سلام سارا
هر کلاسی برای ارتقا در این مورد قطعا برایتون مفید هست. مطالبی کاربردی گفته میشود با تجربه ای که دارم که تا حالا الحمدالله مفید بوده است. اما قضاوت اصلی را در این مورد مطالب ارائه شده به عهده دوستانی که تشریف آورده اند میگذاریم.
موفق باشید
مهدی عشقی
پاسخ
 
 
0 # موسوی 1394-01-08 08:57
سلام بعد ازشرکت در کارگاه ها گواهی شرکت در دوره هم داده میشه ؟

-----
سلام - در وبسایت اعلام شده است که گواهی پایان دوره مقاله داده میشه.--مدیر
پاسخ
 
 
0 # shojaei 1393-12-22 07:49
با سلام و وقت بخیر
اطلاعاتی در مورد کلاسهاتون در سال 94 و در شهر تبریز رو چه جوری بدست بیارم؟ با تشکر

----
سلام -- از طریق وبسایت - مدیر
پاسخ
 
 
+2 # پگاه 1393-12-16 05:57
من تو کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی شرکت کردم. کلاس مفیدی بود
با تشکر
پاسخ
 
 
0 # شبنم 1393-12-12 10:16
با سلام وخسته نباشید
من در کارگاه مقاله استاد شرکت کردم .عالی بود .میخواستم بدونم تاریخ برگزاری کارگاه پرو پوزال و پایان نامه تو فروردین واردیبهشت 94 معلوم هست یانه؟
با سپاس فراوان

---
سلام. بعد از برگزاری کارگاه پرووزال این هفته ، تاریخ بعدی رو سعی میکنیم هماهنگی و اعلام کنیم. ---مدیر
پاسخ
 
 
-1 # Zahra 1393-12-12 03:31
سلام خسته نباشيد
ميشه لطف كنيد ساعت شروع كارگاه از ٩ تا ٣ كنيد؟

----
سلام-ما تلاش میکنیم اینکار صورت پذیرد.--مدیر
پاسخ
 
 
0 # استر ابادی 1393-11-26 21:20
با سلام و احترام
میخواستم ببینم آیا جنابعالی در صورت هماهنگی و پذیرش شرایط شما حاضر به برگزاری کارگاه در سایر استان ها می باشید؟ در صورت امکان از چه طریق باید هماهنگی های لازم با جنابعالی صورت گیرد؟
با تشکر فراوان
پاسخ
 
 
0 # مهدی 1393-11-27 12:51
سلام
بله میتونید از طریق وبسایت درخواست خود را مطرح نمائید.
مدیر وبسایت، حقیر رو در جریان کار قرار میدهند.
موفق باشید
مهدی عشقی
پاسخ
 
 
0 # مهین 1393-11-24 04:19
با سلام
همکارم در کارگاه پرووزال نویسی استاد عشقی شرکت کرده بوده و خیلی راضی بود و گفت کلاسش کابردی واقعی است. مرا نیز تشویق کرد گفت خیلی مطالب زیادی هم در حوزه پایان نامه و پروپوزال میگه که جایی کمتر عنوان میشه و یا اصلا گفته نمیشه.
من نیز به این دلیل هم در کارگاه پروپوزال و هم در مقاله ثبت نام کردم. البته به نظرم به توجه به سوابق اجرایی کارگاه مقاله، کارگاه مقاله اش فکر کنم حرفی درش نباشه که این تعداد استقبال کننده داره.
پاسخ
 
 
0 # نادر اسدی 1393-11-18 11:58
باسلام بنده در کلاس مقاله استاد شرکت کرده ام و مایل به شرکت در کلاس پروپوزال نویسی هم هستم ولی بجز تارخهای 7 و 21 اسفند ماه اگر جمعه دیگری کلاس برگزار کنید ممنون میشم و شرکت خواهم نمود. باتشکر

---------
سلام - تاریخ با استاد هماهنگ و تعیین شده است متاسفانه قابل تغییر نیست.آرزوی موفقیت داریم ---- مدیر
پاسخ
 
 
+1 # مریم السادات 1393-11-17 19:59
سلام
من کارگاه پروپوزال و پایان نامه نویسی آقای عشقی را در 16 بهمن ماه شرکت کردم خیلی مفید واقع شد. مسایلی داشتم که حل شد.
مسایل کاربردی خوبی در کارگاه بیان میشه بچه ها. کلاسش حرف نداره خلاصه کلام.
به خاطر همین در کارگاه مقاله اش هم شرکت کردم.
پاسخ
 
 
0 # جواد 1393-11-09 11:20
با عرض سلام و خسته نباشید
ببخشید من دوتا سوال برام پیش اومده
من پیش ثبت نام این کارگاه رو انجام دادم ولی هنوز مبلغ رو پرداخت نکردم چون یه کاری برام پیش اومد که ممکنه نتونم بیام
میخواستم بدونم ظرفیت این کارگاه تکمیل شده یا هنوز ظرفیت خالی داره؟ و اینکه این کارگاه فقط همین یک بار برگذار میشه یا در ماه های آینده و بعد از عید هم برگزار خواهد شد یا خیر؟
با تشکر

-----
از طریق اسمس پاسخ کامل ارسال گردید.
اما برگزاری کارگاه پروپوزال در اون تاریخ قطعی است.-- مدیر
پاسخ
 
 
0 # س. اسدزاده 1393-11-07 19:48
سلام.خسته نباشید.
تو قسمت اخبار تاریخ کارگاه رو زدین 17 بهمن اما تو پیامی که واسه من اومد 16 بهمنه!
لطفا رسیدگی بشه.

-------
سلام و سپاس از شما
اون خبر متحرک قبل از اطلاعیه این صفحه بوده است و بدلیل تداخل کلاسی استاد در آن روز، کارگاه پروپوزال و پایان نامه در 16 بهمن قطعی شد.
پاسخ
 
 
0 # اعظم ع 1393-11-05 15:27
با سلام خدمت شما
من ترم اول کارشناسی ارشد هستم خواستم راهنمایی بفرمایید که آیا بهتر است کلاس پروپوزال نویسی رو ابتدا شرکت کنم با توجه به اینکه ترم 2 میخواهم پروپزال رو ارايه کنم یا اینکه در کلاس مقاله نویسی شرکت کنم؟ وسوال دیگر اینکه آیا کلاس ها برای افراد مبتدی هم می تواند مفید باشد و یا اینکه نیاز به یکسری اطلاعات از قبل می باشد؟
با تشکر از شما

-------------------
سلام --- این دو کارگاه تکمیل کننده هم هستند. تشابه و تفاوتهایی اساسی باهم دارند. هر دو لازمه یک پژوهشگر هست. این کارگاهها قابل استفاده برای همه دوستان تحصیلات تکمیلی ارشد و دکتری است و نیازی به اطلاعات اولیه هم نیست. --- مدیر
پاسخ
 
 
+1 # لیلا 1393-11-01 09:37
ممنون
بالاخره وقت انتظار به پایان رسید و کارگاه پروپوزال تاریخش اعلام شد
من در کارگاه مقاله استاد عشقی بودم واقعا جذاب هست کارگاهش، به این خاطر انتظار کارگاه پروپوزالش رو هم داشتم که زمانش اعلام شد- تشکر از مدیر وبسایت خوب مقاله نویسی

------
با سپاس---- مدیر
پاسخ
 
 
0 # زيبا 1393-11-01 06:15
باسلام جناب اقاي استادعشقي
راستش من با اين همه تعاريف واقعا علاقمند به شركت در كلاس پروپوزال نويسي شدم چون پيام نوري هستم وواقعا برانوشتن پايان نامه ام مشكل دارم اصلانميدونم چيكاركنم.فقط يه سوال من رشتم مديريت هست ايا شركت در اين كلاس با گرايش مهندسي نيست ؟وبه درد من هم ميخوره .چون ميخوام از شهرستان بيام كلاستون شركت كنم
باتشكر لطفا جواب بديد
پاسخ
 
 
0 # مهدی 1393-11-01 06:58
سلام زیبا
خدمت سرکار عرض شود که کلاسهایی که اینجانب به عنوان مدرسشون هستم سعی میکنم مطالب رو طوری انتخاب کنم که همه رشته ها از اون مطالب بهره و استفاده کافی ببرند.
در حقیقت روش کار و اصول استاندارد بیان میشود که همه دوستان بعد از کارگاه میتوانند کارشون براحتی شروع کنند.
در حقیقت یک محقق ابزارهای گوناگون برای حرکت درست پایان نامه اش لازم دارد و باید با اونها آشنا باشد که اینها نیز در کارگاه به صورت کاربردی بیان میشود و این جزء ملزومات یک کارگاه خوب هست و مطالب خشک و خالی در کارگاه بیان نمیشود که شما دوستان بزرگوار بارها اینها رو شنیده و یا خوانده اید که همیشه از اجرای درست آنها در کار پژوهش خود عاجز بوده اید.
خلاصه مطلب به صورت واضح و شفاف بگم البته با زبان طنز، آتیش زدم به اطلاعات کاربردی خودم در این راستا، میخوام هر چی بلدم به شما جویندگان واقعی علم بگم.
موفق باشید
مهدی عشقی
پاسخ
 
 
0 # soheil 1393-09-15 19:27
با سلام لطف کنید دوره جدید هر چه زودتر برگزار کنید

--------------
با سلام
دوره جدید 16 بهمن 1393 --- مدیر
پاسخ
 
 
0 # مهلا 1393-09-09 20:08
باسلام
من ترم اول ارشد هستم موضوع پایان نامه ام را انتخاب کردم و تصویب هم شده الان باید پروپوزال بنویسم مشکلات زیادی دارم ما پنج شنبه ها هم تا ظهر کلاس داریم امکان اینکه کلاستون رو دوباره برگزار کنید و روز تعطیل باشه تا ما هم بتونیم بیایم هست یا نه؟ و اینکه این دوره ها تکرار بشه و ما چند بار بتونیم شرکت کنیم و مرحله به مرحله تا پایان دفاع از این کلاسا استفاده کنیم
پاسخ
 
 
0 # هما 1393-09-09 18:40
سلام.لطفا اين دوره رو بازم تكرار كنيد.مثلا بعداز عيد :lol:
ولي يه خواهشي هم دارم لطفا مطالب كارگاهتون به درد بچه هاي علوم انساني هم بخوره.شيبش بطرف بچه هاي فني مهندسي بيشتره :roll:

------
سلام و سپاس از شما-- مدیر
پاسخ
 
 
+1 # مهدی 1393-09-09 18:55
سلام هما
این کارگاه نیز مثل مقاله نویسی ادامه خواهد داشت البته در صورت استقبال دوستان.
این اولین دوره کارگاه پروپوزال و پایان نامه نویسی است که به صورت رسمی برگزار میشه و مطالب کارگاه طوری انتخاب شده که به گرایش و یا رشته خاصی اشاره نداشته باشه که دلزدگی ایجاد کنه، بلکه روش و اساس کار کاربردی در کارگاه بیان خواهد شد. امیدواریم مثل کارگاههای مقاله نویسی ISI کاربردی و مفید واقع شوند و سعی کردیم همانگونه شود.
موفق باشید
مهدی عشقی
پاسخ
 
 
+1 # سید محمد 1393-09-07 20:38
سلام , آیا شرکت در این کارگاه , جای کارگاه مقاله نوسیس را نیز خواهد گرفت؟
با تشکر
پاسخ
 
 
+1 # مهدی 1393-09-08 03:35
سلام سید بزرگوار
هر کدوم مزایای خاص خودش رو دارد.
یک پرو پوزال خوب و بد میتونه منجر به مقاله شوند اما سطح مقالاتشون باهم آسمون تا زمین خواهد بود.
گرچه این دو کارگاه تشابهاتی باهمدیگر دارند ولی تفاوتهای زیادی هم باهم دارند.
تشابهشون فقط در دو ساعت اوله که حدود 50% با دو ساعت اول مقاله نویسی میباشد ولی در دو ساعت دوم و سوم پرو پوزال صحبت از نوشتن پرو پوزال و دفاع و صحبت از پایان نامه و روش نگارش درست اینها و نحوه دفاع و اشاراتی هم اینکه چگونه بعد از اتمام کار مقاله رو جمع بندی کنید و استخراج کنید که سردرگم نشوید. ولی صحبت از روش نگارش درست و استاندارد مقاله و انتخاب مجله و ... که در کارگاه مقاله نویسی بیان میشود دیگر اینجا بیان نخواهد شد و وقت جداگانه ای رو برای خودش می طلبد.
حسن کارگاه پروپوزال در درست فهمیدن ودرست حرکت دادن کار تحقیقی است ولی در کارگاه مقاله جمع بندی درست کار تحقیقی و روش نگارش درست مقاله و دانستن اصول مکاتبه علمی بین المللی و ... است. فلسفه این دو کارگاه باهم فرق دارند. مثال واضح برای تفاوت این دو کارگاه مثل پدر و مادر است. که وجود هر دو برای فرزندان لازمه ولی نداشتن یکی، نقص هست نه عیب.
موفق باشید
مهدی عشقی
پاسخ
 
 
0 # Ahmadi 1393-09-07 13:50
سلام
وقتی پروپوزال خوب باشد قطعا کار دانشجو به نتیجه و سرانجام میرسد و مقاله هم ازش در میاد و پایان نامه اش هم خوب و قوی میشه. ولی وقتی هیچکدوم از مراحل رو درست انجام ندهد مثلا با سرچ آشنا نباشه و روش ادامه دادن تحقیق را بلد نباشه قطعا نباید انتظار داشت کارش خوب بشه. ممنون چنین کارگاهی را راه اندازی کردین. از ما گذشت ما به کارگاه مقاله نویسی خواهیم اومد ولی برای بعدیها خوب شد.
پاسخ
 
 
0 # Fatemeh 1393-06-12 14:51
سلام
لطفا بفرمایید مدت برگزاری کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نویسی چقدر میباشد؟

-------------------------
با سلام
تشکر از تذکر به جای شما.
مدت برگزاری کارگاه یک روزه و در مدت 6 ساعت برگزار میشود. اطلاعیه اصلاح گردید.
مدیر وبسایت مقاله نویسی isi20
پاسخ
 
 
0 # علیرضا 1393-06-11 14:30
با سلام و احترام
همانطوری که دوستان نیز فرمودند پایان نامه خوب باعث میشود سرنوشت انسان بعد از فارغ التحصیلی کلی عوض شود. دقیقا پایان نامه خوب هم نشات گرفته از پروپوزال قوی می باشد که اصولا در دانشگاهها بهش اهمیت کمی میدهند و این شروع یک کار نقص دار باعث تغییر و تحول در ادامه کار و نهایتا همراه با استرس و کم شدن به کیفیت پایان نامه منجر میشود.
من فکر میکنم با شرکت در کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی تجربه جدیدی را بدست خواهم آورد. چون به قابلیت مدرس کارگاه واقفم و حرفهای زیادی برای گفتن در این حوزه دارد.
ومن ا... التوفیق
پاسخ
 
 
0 # محمد 1393-06-11 03:50
جانا سخن از زبان ما گویی
پاسخ
 
 
0 # Elaheh 1393-06-10 19:05
سلام بر حسنیه و حسین
جالبه!
انگار مشکلات ما رو گفتین.
کلی خندیدم ولی به واقع حقیقت تلخ است.
پاسخ
 
 
+1 # حسنیه 1393-06-10 18:43
سلام
خداقوت به شما پژوهشگران پر تلاش
نوشتن پروپوزال به صورت درست واقعا کار سختی که اصولا در دانشگاهها دانشجو را سر درگم میکنند و خیلی آسان از کنار این چیز خیلی مهم عبور میکنند و دقیقا نقطه شروع ضعف پژوهش از همینجا شروع میشود.
دانشجو بدون یادگرفتن روش درست نگارش و دفاع پروپوزال به سمت جلو پیش میرود و باعث میشود دانشجو بعد از اتمام کار هم با این کار به صورت اصولی آشنا نشده و به مشکلاتی دچار شود که الان بنده دچارش هستم.
الان هر چی مطلب در پروپوزال طرح پژوهشی خود مینویسم همه اش ایرادار میشه و ایراد میگیرند و طرحم رو قبول نمیکنند چون بلد نیستم حق مطلب را ادا کنم و این عیب است برای یک فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و دکتری.
واقعا نوشتن یک پروپوزال قوی به یک پروژه فوق العاده زیبا ختم میشود.
واقعا از دست اندرکاران سایت به جهت دید پژوهشی قوی خود در امر خطیر پژوهش که به صورت کاربردی وارد عرصه کمک به پژوهشگران ناشی و یا مبتدی شده اند تقدیر و تشکر مینمایم .
از ما که گذشت انشاءالله بقیه مثل نشوند و این راهها را اگر بلد نیستند یاد بگیرند که فردا دیر است.
یا حق
پاسخ
 
 
0 # حسین 1393-06-10 19:01
با سلام و احترام
واقعا درست گفتین. همینطور هست که میفرمایید.
راستش من نیز احساس کردم نوشتن پروپوزال آسونه و گفتم دفاع که چیز مهمی نیست و انتخاب استاد راهنما که مهم نیست و ...
بعد آرام آرام به بلاهایی در هنگام کار مواجه شدم که نگو و نپرس.
پروپوزال چندین بار برگشت خورد.
در انتخاب استاد راهنما دقت نکردم در موقع دفاعیه استاد راهنمام نیومد با مجوز آموزش کلی کلی دوندگی کردم و تعهد دادم که این استاد راهنما رو نمیخوام قبول نکردند و گفتم میخوام دفاع کنم چون کارم رو تموم کردم که قبول کردند دفاع کنم . این شروعی تازه بود سر جلسه استاد راهنمام نیومد و داورها کلی نمره ازم کسر کردند و جای نمره استاد راهنما هنوز خالی است .تازه فهمیدم بودن استاد راهنما در کنار دانشجو چقدر خوبه حتی بد هم باشه.
برای طرح پژوهشی پروپوزال نوشتم فکر کردم فرم پر نمایم قبوله که پروپوزال رو دادم تازه بعد از مدتی گفتند کار رو تو نمیتونی انجام بدین چون اصلا بلد نیستی پروپوزال بنویسی و خلاصه از این حرفها و ...
پاسخ
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار سایت

نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 دیماه 1398 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی پروپوزال نویسی 18 آبان ماه روز جمعه برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه تهران در 15 شهریور و 05 ، 26 مهر و 03 و 24 آبان ، 02 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه علم و صنعت در 09 و 16 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاههای بقیه الله, تهران در تاریخهای 21 تیر و 15 شهریور ماه 1397 برگزار شد. ++ ++ کارگاه روش تحقیق کاربردی در شرکت سایپا در تاریخهای 9 دیماه 1395 برگزار شد و دوره بعدی در 16 دیماه 1395 برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در دانشگاه مالک اشتر تهران در 31 تیرماه 1396 برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 خرداد ماه 1395 روز پنجشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. ++ ++ کارگاه دیگر مقاله نویسی ISI در 20 اردیبهشت ماه 1395 روز دوشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد. ++ ++ بیست و یکمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق کاربردی و استخراج مقاله در روز جمعه 01 مرداد 95 در تهران برگزار شد. ++ ++ دوره های برگزاری شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و در شهرستانهای، دانشگاه تبریز (سه دوره)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، کالج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس، مرکز جامع روانشناسی استان گیلان (رشت)، اصفهان (باغ زیبای غدیر)، موسسه آموزشی وزارت بازرگانی)شهر زیبای شیراز، تبریز میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، دانشکده فنی حرفه ای سماء دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با شرکت پژوهشگران فعال این شهرها برگزار گردید. ++ امیدواریم شهر بعدی، شهر زیبای شما باشد. ++ وبسایت مقاله نویسی ISI20 ++ ++ فاتح یک قله، به آنجا حمل نشده است.

تبلیغات

مطالب ناب مقاله ای

جدیدترین مطالب (اخبار دکتری - دانشگاهی)

مطالب ویـــــژه

طراحی سایت : شرکت ایفانت | سئو : سایت آمابک