ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 43 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خوش آمدید به وبسایت تخصصی ISI20 ++ ++ نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 09 اسفند ماه 1398 برگزار می شود. جهت ثبت نام کافیست نام و نام خانوادگی خود را به شماره همراه 09190735916 پیامکٰ یا واتساپ و یا تلگرام نمایید. "" ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 15 شهریور و 05 و 26 مهر , 03 و 24 آبانٰ، 02 اسفند ماه 1397 و 12 اردیبهشت 1398 در دانشگاه تهران با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 09 اسفند و 16 اسفند 1397 و 18 مهرماه و 02 آبان ماه 1398 ماه در دانشگاه علم و صنعت با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 22 تیرماه 1397 در دانشگاه بقیه الله العظم با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 18 اسفند 1396 در شهر زیبای رشت با تدریس دکتر مهدی عشقی در مرکز جامع روانشناسی استان گیلان برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 01 آذرماه 1396 در شهر زیبای تبریز با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 26 مهرماه 1396 با تدریس دکتر مهدی عشقی در شهر زیبای الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، استان لرستان برگزار شد. ++ ++ بیست و پنجمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی استاد مهدی عشقی در تاریخ 29 تیر ماه 96 روز پنجشنبه(تعطیل رسمی) برگزار شد. ++ . ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 31 تیرماه 1396 با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI ++ ++ پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند.

آمادگی حمایت از رساله در قوه قضایی

آمادگی پژوهشگاه قوه قضائیه برای حمایت از پایان نامه های دانشجویان

رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه در مراسم امضای تفاهم نامه با دانشگاه پیام نور از آمادگی پژوهشگاه قوه قضائیه برای حمایت از پایان نامه های دانشجویان خبر داد.

به گزارش وبسایت مقاله نویسی ISI20 به نقل از مهر، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه پیام نور و پژوهشگاه قوه قضائیه با هدف توسعه همکاری های علمی بین مراکز مختلف آموزشی و پژوهشی برای بهره مندی از ظرفیت ها و توانمندی های متقابل و ارتقای جایگاه و کارآمدی حقوق قضایی در کشور امروز امضا شد.

محمد رضا زمانی در مراسم امضای  تفاهم نامه دانشگاه پیام نور و پژوهشگاه قوه قضائیه که در سازمان مرکزی برگزار شد، ضمن تبریک ایام دهه فجر گفت: دانشگاه پیام نور علاوه بر رسالت های آموزشی و پژوهشی به طور جدی رسالت اجتماعی و ایفای نقش در حل معضلات اجتماع را در اولویت قرار داده است.

وی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور دارای گستره ملی و بین المللی است افزود: این دانشگاه با توجه به وسعت و گستردگی، دارای ظرفیت های بسیاری است که در کنار دیگر دانشگاه ها و پژوهشگاه ها می تواند منشاء خدمات بسیار موثری درسطح کلان کشور باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور به بستر الکترونیکی دانشگاه پیام نور اشاره کرد و افزود: کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور از طریق بستر الکترونیکی همانند یک شبکه بزرگ به هم متصل هستند و این دانشگاه آمادگی دارد دوره های آموزشی مورد نیاز را به صورت متمرکز و همزمان برگزار کند.

وی افزود: دانشگاه پیام نور علاوه بر رسالت اجتماعی، وظیفه خود می داند، ظرفیت هایی که دولت برای تعالی و پیشرفت بیشتر در اختیار این دانشگاه قرار داده را برای تحقق اهداف نظام و اعتلای کشور به کار گیرد.

حمایت از پایان نامه های دانشجویی برای حل چالش های موجود

سید حجت الله علم الهدی از آمادگی پژوهشگاه قوه قضائیه برای حمایت از پایان نامه های دانشجویان خبر داد و افزود: پایان نامه های دانشجویی می توانند در حل مشکلات و چالش های موجود بسیار راهگشا باشند و در این راستا چارچوبی برای حمایت از این پایان نامه ها تهیه شده که در دهه فجر منتشر می شود.

 رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه در مراسم امضای تفاهم نامه با دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه برای دستیابی به قله های علم نیازمند جهاد علمی هستیم، گفت: تاکید مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، در محور اول بر علم و دانش است و همه ما باید با جهاد علمی و استفاده از ظرفیت های جوانان بر تحقق این مهم اهتمام ورزیم.

وی افزود: قوه قضائیه به عنوان یکی از سه قوه کشور، نقش مهمی در سلامت و اداره و پیشرفت امور کشور دارد و اگر این قوه در مسیر درستی قرار گیرد، دو قوه دیگر نیز هم راستا با این قوه خواهند بود.

وی آسیب شناسی، حل مشکلات، ارائه مشاوره، استفاده از ظرفیت های علمی و نخبگان کشور در جهت پیشبرد امور را از جمله ماموریت های پژوهشگاه قوه قضائیه دانست.

علم الهدی بر لزوم تعامل موثر، هم افزایی و پرهیز از موازی کاری تاکید کرد و افزود: نیازهای قوه قضائیه محدود به رشته حقوق نیست بلکه موظفیم از تمام ظرفیت های علمی کشور برای تحقق اهداف بهره مند شویم و علاوه بر رشته حقوق به رشته های آمار و فناوری اطلاعات و رشته های بین رشته ای نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: پژوهشگاه قوه قضائیه واسطه خوبی برای ارتباط بین مراکز دانشگاهی با قوه قضائیه است ومی تواند خدمات ویژه ای به دانشگاه ها ارائه کند.

وی بازدید از مراکز قضائی، برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور قضات، آشنایی دانشجویان و اساتید با رویه های موجود در دادگاه ها، ارتباط با قضات، برگزاری نشست های علمی، کرسی های آزاداندیشی، همایش ها و رویدادهای علمی را از جمله این ظرفیت ها عنوان کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار سایت

نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 09 اسفندماه 1398 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار می شود. ++ ++ کارگاه کاربردی پروپوزال نویسی 06 دیماه ماه روز جمعه برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه تهران در 15 شهریور و 05 ، 26 مهر و 03 و 24 آبان ، 02 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه علم و صنعت در 09 و 16 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاههای بقیه الله, تهران در تاریخهای 21 تیر و 15 شهریور ماه 1397 برگزار شد. ++ ++ کارگاه روش تحقیق کاربردی در شرکت سایپا در تاریخهای 9 دیماه 1395 برگزار شد و دوره بعدی در 16 دیماه 1395 برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در دانشگاه مالک اشتر تهران در 31 تیرماه 1396 برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 خرداد ماه 1395 روز پنجشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. ++ ++ کارگاه دیگر مقاله نویسی ISI در 20 اردیبهشت ماه 1395 روز دوشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد. ++ ++ بیست و یکمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق کاربردی و استخراج مقاله در روز جمعه 01 مرداد 95 در تهران برگزار شد. ++ ++ دوره های برگزاری شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و در شهرستانهای، دانشگاه تبریز (سه دوره)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، کالج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس، مرکز جامع روانشناسی استان گیلان (رشت)، اصفهان (باغ زیبای غدیر)، موسسه آموزشی وزارت بازرگانی)شهر زیبای شیراز، تبریز میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، دانشکده فنی حرفه ای سماء دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با شرکت پژوهشگران فعال این شهرها برگزار گردید. ++ امیدواریم شهر بعدی، شهر زیبای شما باشد. ++ وبسایت مقاله نویسی ISI20 ++ ++ فاتح یک قله، به آنجا حمل نشده است.

تبلیغات

مطالب ناب مقاله ای

جدیدترین مطالب (اخبار دکتری - دانشگاهی)

مطالب ویـــــژه

طراحی سایت : شرکت ایفانت | سئو : سایت آمابک