ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 43 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خوش آمدید به وبسایت تخصصی ISI20 ++ ++ نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 09 اسفند ماه 1398 برگزار می شود. جهت ثبت نام کافیست نام و نام خانوادگی خود را به شماره همراه 09190735916 پیامکٰ یا واتساپ و یا تلگرام نمایید. "" ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 15 شهریور و 05 و 26 مهر , 03 و 24 آبانٰ، 02 اسفند ماه 1397 و 12 اردیبهشت 1398 در دانشگاه تهران با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 09 اسفند و 16 اسفند 1397 و 18 مهرماه و 02 آبان ماه 1398 ماه در دانشگاه علم و صنعت با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 22 تیرماه 1397 در دانشگاه بقیه الله العظم با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 18 اسفند 1396 در شهر زیبای رشت با تدریس دکتر مهدی عشقی در مرکز جامع روانشناسی استان گیلان برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 01 آذرماه 1396 در شهر زیبای تبریز با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 26 مهرماه 1396 با تدریس دکتر مهدی عشقی در شهر زیبای الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، استان لرستان برگزار شد. ++ ++ بیست و پنجمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی استاد مهدی عشقی در تاریخ 29 تیر ماه 96 روز پنجشنبه(تعطیل رسمی) برگزار شد. ++ . ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 31 تیرماه 1396 با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI ++ ++ پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند.

حمایت پژوهش‌ها در حوزه علوم شناختی کودکان

خرازی:

پژوهش‌ها در حوزه علوم شناختی کودکان حمایت می‌شوند

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حمایت از پژوهش ها در حوزه علوم شناختی کودکان خبرداد.

به گزارش وبسایت مقاله نویسی ISI20 به نقل از مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کمال خرازی با حضور در مرکز طبی کودکان ضمن  بازدید از این مرکز در نشستی مشترک با شروین بدو، رئیس این مرکز، پزشکان و روسای بخش های مختلف راه های گسترش همکاری های مشترک با این مرکز را بررسی کرد. 

خرازی در این نشست، آمادگی ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی برای کمک و حمایت از متخصصان و پزشکان مرکز طبی کودکان، برای رفع اختلالات شناختی آنان را اعلام کرد. 

وی با اشاره به علاقه ستاد به حمایت از پژوهش ها در حوزه های مربوط به مغز و شناخت عنوان کرد: راه برای اساتید و پزشکان و حمایت از پژوهش های آنان در زمینه های علوم شناختی در ستاد باز است و ستاد ضمن حمایت از پژوهش های آنان، هزینه های مربوط به تجهیزات آزمایشگاهی لازم را برای پژوهش هایی که به تصویب ستاد برسد، می پردازد. 

خرازی ادامه داد: حمایت های ستاد در قالب یک بسته، منطبق با آیین نامه ها و اولویت های ستاد انجام خواهد شد. خوشبختانه تخصص و انگیزه در مجموعه اساتید مرکز طبی کودکان خیلی بالاست و همگی علاقه مند هستند تا از فناوری های روز دنیا در معالجه کودکان دچار اختلال استفاده کنند. 

به گفته دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی، به رغم سرمایه گذاری زیادی که در حوزه سلامت در ایران در مقایسه با کشورهای منطقه انجام شده است، هنوز کمبودهای زیادی به چشم می خورد و این در حالی است که دنیا در زمینه علوم پزشکی و بهره گیری از فناوری های نوین به سرعت در حال پیشرفت است و این نشان می دهد که ما باید تلاشی دوچندان داشته باشیم. 

خرازی با اشاره به مشکلات موجود در کشور از جمله تحریم گفت: حتی دارو و تجهیزات پزشکی را علیه ایران تحریم می کنند و از طرفی امکانات مالی دولت نیز پایین است، لذا به رغم انگیزه و تخصص بالای اساتید و پزشکاه امکانات به اندازه کافی وجود ندارد. 

در ادامه محمد تقی جغتایی مشاورعالی ستاد توسعه علوم شناختی و رییس انجمن علوم اعصاب نیز عنوان کرد: مرکز طبی کودکان بزرگترین مرکز مربوط به بیماری های اطفال است. یکی از بیماری هایی که در این مرکز مورد معالجه قرار می گیرد ، بیماری ها و اختلالات عصبی از جمله ، اختلال تکاملی ، فلج مغزی ، سی پی، اوتیسم و اختلالات « ای دی اچ دی» و همچنین صرع کودکان در دوران رشد است. 

رئیس انجمن علوم اعصاب ایران ابراز کرد: مرکز طبی کودکان یک مرکز ارجاع کشوری و شامل بخش نوزادان است که اختلالات تکامی آنان از مراحل اولیه رشد تشخیص داده می شود و برای توانبخشی و مداخلات شناختی کودکان، کارهای لازم انجام می شود. در حوزه توانبخشی، ستاد برنامه های مدونی را ارایه کرده است که با همکاری دانشگاه های مختلف پزشکی از جمله مرکز طبی کودکان آن را اجرایی می کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار سایت

نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 09 اسفندماه 1398 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار می شود. ++ ++ کارگاه کاربردی پروپوزال نویسی 06 دیماه ماه روز جمعه برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه تهران در 15 شهریور و 05 ، 26 مهر و 03 و 24 آبان ، 02 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه علم و صنعت در 09 و 16 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاههای بقیه الله, تهران در تاریخهای 21 تیر و 15 شهریور ماه 1397 برگزار شد. ++ ++ کارگاه روش تحقیق کاربردی در شرکت سایپا در تاریخهای 9 دیماه 1395 برگزار شد و دوره بعدی در 16 دیماه 1395 برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در دانشگاه مالک اشتر تهران در 31 تیرماه 1396 برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 خرداد ماه 1395 روز پنجشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. ++ ++ کارگاه دیگر مقاله نویسی ISI در 20 اردیبهشت ماه 1395 روز دوشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد. ++ ++ بیست و یکمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق کاربردی و استخراج مقاله در روز جمعه 01 مرداد 95 در تهران برگزار شد. ++ ++ دوره های برگزاری شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و در شهرستانهای، دانشگاه تبریز (سه دوره)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، کالج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس، مرکز جامع روانشناسی استان گیلان (رشت)، اصفهان (باغ زیبای غدیر)، موسسه آموزشی وزارت بازرگانی)شهر زیبای شیراز، تبریز میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، دانشکده فنی حرفه ای سماء دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با شرکت پژوهشگران فعال این شهرها برگزار گردید. ++ امیدواریم شهر بعدی، شهر زیبای شما باشد. ++ وبسایت مقاله نویسی ISI20 ++ ++ فاتح یک قله، به آنجا حمل نشده است.

تبلیغات

مطالب ناب مقاله ای

جدیدترین مطالب (اخبار دکتری - دانشگاهی)

مطالب ویـــــژه

طراحی سایت : شرکت ایفانت | سئو : سایت آمابک