ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 40 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خوش آمدید به وبسایت تخصصی ISI20 ++ ++ نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 09 اسفند ماه 1398 برگزار می شود. جهت ثبت نام کافیست نام و نام خانوادگی خود را به شماره همراه 09190735916 پیامکٰ یا واتساپ و یا تلگرام نمایید. "" ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 15 شهریور و 05 و 26 مهر , 03 و 24 آبانٰ، 02 اسفند ماه 1397 و 12 اردیبهشت 1398 در دانشگاه تهران با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 09 اسفند و 16 اسفند 1397 و 18 مهرماه و 02 آبان ماه 1398 ماه در دانشگاه علم و صنعت با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 22 تیرماه 1397 در دانشگاه بقیه الله العظم با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 18 اسفند 1396 در شهر زیبای رشت با تدریس دکتر مهدی عشقی در مرکز جامع روانشناسی استان گیلان برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 01 آذرماه 1396 در شهر زیبای تبریز با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 26 مهرماه 1396 با تدریس دکتر مهدی عشقی در شهر زیبای الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، استان لرستان برگزار شد. ++ ++ بیست و پنجمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی استاد مهدی عشقی در تاریخ 29 تیر ماه 96 روز پنجشنبه(تعطیل رسمی) برگزار شد. ++ . ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 31 تیرماه 1396 با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI ++ ++ پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند.

حذف پلاستیکی در جلسات دفاع

شورای راهبری مدیریت سبز دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد

تاکید بر حذف مواد پلاستیکی در نشست‌ها و جلسات دفاع

در بیست و نهمین جلسه شورای راهبری مدیریت سبز دانشگاه تربیت مدرس بر لزوم حذف مواد پلاستیکی در مراسم، نشست ها و جلسات دفاع پایان نامه در دانشگاه تاکید شد.

به گزارش وبسایت مقاله نویسی ISI20 به نقل از ایسنا، در این نشست دکتر آرش رضایی مسئول دبیرخانه شورای راهبری مدیریت سبز دانشگاه تربیت مدرس ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و جلسات صورت گرفته در خصوص مدیریت پسماند طی یک‌ ماه گذشته، گفت: بحث های تبلیغاتی و جلسات آموزش به دانشجویان و اعضای هیات علمی در خصوص مدیریت پسماند و تفکیک زباله،‌ برای برخی دیگر از دانشکده ها صورت گرفت.

وی در ادامه به برگزاری جلساتی با مدیر امور اداری ، مسئول حراست و برخی از مسئولان دانشگاه در جهت رفع موانع اجرای درست مدیریت پسماند، اشاره کرد و از تدوین آیین نامه اجرایی مدیریت پسماند در آینده نزدیک خبر داد.

مسئول دبیرخانه شورای راهبری مدیریت سبز دانشگاه تربیت مدرس بر لزوم اجرای صحیح طرح مدیریت پسماند در خوابگاه ها تاکید کرد و گفت: در خصوص مدیریت پسماند و تفکیک زباله در خوابگاه ها باید همکاری بیشتری به ویژه از سوی نیروهای خدماتی صورت گیرد.

وی با اشاره به طرح جمع آوری پسماند باتری در دانشگاه و اطلاع رسانی آن در پایگاه خبری، از توسعه این طرح و ایجاد دو مخزن دیگر با هزینه کمتر در ورودی ساختمان مرکزی و دانشکده فنی و مهندسی در آینده نزدیک خبر داد.

دکتر رضایی به برگزاری جلسه دفاع سبز در دانشکده علوم پزشکی و پوشش خبری آن از سوی روابط عمومی اشاره کرد و گفت: باید در این زمینه فرهنگ سازی صورت گیرد تا در تمامی جلسات دفاع پایان نامه در دانشگاه از مواد پلاستیکی استفاده نشود و جلسات دفاع دانشگاه، سبز برگزار شود.

در این جلسه دکتر موسوی معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه تربیت مدرس نیز تاکید کرد: در ابتدا باید در این زمینه فرهنگ سازی صورت گیرد و پس از تصویب و ضمانت اجرایی، این اقدام مثبت در تمامی جلسات دفاع الزامی شود و هزینه مربوط به جلسات دفاع که از سوی معاونت پژوهشی پرداخت می شود ملزم به رعایت اصول مدیریت سبز در این جلسات باشد.

وی گفت: طی مذاکره با تعاونی دانشگاه باید بسته های کاغذی جهت استفاده از میوه و مواد خوراکی جهت سرو در مراسم دفاع دانشجویان در این فروشگاه عرضه شود و در تمامی مراسم و نشست های دانشگاه این موارد مورد توجه قرار گیرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار سایت

نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 09 اسفندماه 1398 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار می شود. ++ ++ کارگاه کاربردی پروپوزال نویسی 06 دیماه ماه روز جمعه برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه تهران در 15 شهریور و 05 ، 26 مهر و 03 و 24 آبان ، 02 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه علم و صنعت در 09 و 16 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاههای بقیه الله, تهران در تاریخهای 21 تیر و 15 شهریور ماه 1397 برگزار شد. ++ ++ کارگاه روش تحقیق کاربردی در شرکت سایپا در تاریخهای 9 دیماه 1395 برگزار شد و دوره بعدی در 16 دیماه 1395 برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در دانشگاه مالک اشتر تهران در 31 تیرماه 1396 برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 خرداد ماه 1395 روز پنجشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. ++ ++ کارگاه دیگر مقاله نویسی ISI در 20 اردیبهشت ماه 1395 روز دوشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد. ++ ++ بیست و یکمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق کاربردی و استخراج مقاله در روز جمعه 01 مرداد 95 در تهران برگزار شد. ++ ++ دوره های برگزاری شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و در شهرستانهای، دانشگاه تبریز (سه دوره)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، کالج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس، مرکز جامع روانشناسی استان گیلان (رشت)، اصفهان (باغ زیبای غدیر)، موسسه آموزشی وزارت بازرگانی)شهر زیبای شیراز، تبریز میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، دانشکده فنی حرفه ای سماء دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با شرکت پژوهشگران فعال این شهرها برگزار گردید. ++ امیدواریم شهر بعدی، شهر زیبای شما باشد. ++ وبسایت مقاله نویسی ISI20 ++ ++ فاتح یک قله، به آنجا حمل نشده است.

تبلیغات

مطالب ناب مقاله ای

جدیدترین مطالب (اخبار دکتری - دانشگاهی)

مطالب ویـــــژه

طراحی سایت : شرکت ایفانت | سئو : سایت آمابک