ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 52 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خوش آمدید به وبسایت تخصصی ISI20 ++ ++ نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 12 بهمن ماه 1397 روز جمعه تشکیل و برگزار شد. دوره بعدی اعلام می شود"" ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 15 شهریور و 05 و 26 مهر , 03 و 24 آبان ماه 1397 در دانشگاه تهران با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 22 تیرماه 1397 در دانشگاه بقیه الله العظم با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 18 اسفند 1396 در شهر زیبای رشت با تدریس دکتر مهدی عشقی در مرکز جامع روانشناسی استان گیلان برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 01 آذرماه 1396 در شهر زیبای تبریز با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 26 مهرماه 1396 با تدریس دکتر مهدی عشقی در شهر زیبای الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، استان لرستان برگزار شد. ++ ++ بیست و پنجمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی استاد مهدی عشقی در تاریخ 29 تیر ماه 96 روز پنجشنبه(تعطیل رسمی) برگزار شد. ++ . ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 31 تیرماه 1396 با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI ++ ++ پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند.

۶۲ طرح پژوهشی معارف و علوم انسانی

در صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران؛

۶۲ طرح پژوهشی معارف و علوم انسانی تصویب شد

دبیر کارگروه معارف و علوم انسانی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حمایت از ۶۲ طرح پژوهشی خبر داد.

به گزارش وبسایت مقاله نویسی ISI20 به نقل از خبرگزاری مهر، فاطمه میرزاخانی گفت: طرح‌های ارسالی در زمینه معارف و علوم اسلامی برای حمایت در این کارگروه بررسی می‌شوند و پس از داوری در جلسات کارگروه تصویب می شود و در نهایت ناظر طرح مشخص می‌شود.

وی افزود: با بازنگری که بر روی اولویت‌های پژوهشی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران در حمایت از طرح‌های پژوهشی انجام شد ۱۷ اولویت کلی به تازگی مطرح و مورد تصویب قرار گرفت تا بر اساس آن به ارسال طرح‌ها بر اساس نیاز کشور جهت داده شود.

میرزاخانی عنوان کرد: حمایت مادی از طرح‌ها نیز به این صورت است که ۲۵ درصد اعتبار مصوب را در ابتدای کار پرداخت می‌کنیم و پس از آن در مراحل مختلف انجام پروژه مابقی پرداخت‌ها انجام می‌شود.

دبیر کارگروه معارف و علوم انسانی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: تا به امروز ۶۲ طرح پژوهشی در حوزه معارف مصوب شده است. با توجه به اینکه کارگروه معارف و علوم انسانی به تازگی راه اندازی شده، آمار این طرح ها مناسب به نظر می رسد.

وی خاطرنشان کرد: دستاورد عمده این طرح‌های پژوهشی انتشار کتاب در کنار نگارش مقاله است، همچنین اعضای کارگروه معارف و علوم اسلامی این صندوق در آخرین نشست خود، ضمن بررسی طرح‌های داوری شده در این کارگروه، با پشتیبانی مادی و معنوی از ۵ طرح پژوهشی موافقت کردند.

میرزاخانی بیان کرد: طرح‌های تصویب شده در زمینه‌های فلسفه اسلامی، بیداری اسلامی و تفسیر و علوم قرآن هستند که  تهیه و انتشار مقاله در مجلات علمی پژوهشی و همچنین کتاب از جمله تعهدات طرح‌های مصوب است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار سایت

نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 12 بهمن ماه 1397 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار شد. تاریخ دوره بعدی اعلام می شود. ++ ++ کارگاه کاربردی پروپوزال نویسی 18 آبان ماه روز جمعه برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه تهران در 15 شهریور و 05 مهرماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاههای بقیه الله, تهران در تاریخهای 21 تیر و 15 شهریور ماه 1397 برگزار شد. ++ ++ کارگاه روش تحقیق کاربردی در شرکت سایپا در تاریخهای 9 دیماه 1395 برگزار شد و دوره بعدی در 16 دیماه 1395 برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در دانشگاه مالک اشتر تهران در 31 تیرماه 1396 برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 خرداد ماه 1395 روز پنجشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. ++ ++ کارگاه دیگر مقاله نویسی ISI در 20 اردیبهشت ماه 1395 روز دوشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد. ++ ++ بیست و یکمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق کاربردی و استخراج مقاله در روز جمعه 01 مرداد 95 در تهران برگزار شد. ++ ++ دوره های برگزاری شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و در شهرستانهای، دانشگاه تبریز (سه دوره)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، کالج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس، مرکز جامع روانشناسی استان گیلان (رشت)، اصفهان (باغ زیبای غدیر)، موسسه آموزشی وزارت بازرگانی)شهر زیبای شیراز، تبریز میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، دانشکده فنی حرفه ای سماء دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با شرکت پژوهشگران فعال این شهرها برگزار گردید. ++ امیدواریم شهر بعدی، شهر زیبای شما باشد. ++ وبسایت مقاله نویسی ISI20 ++ ++ فاتح یک قله، به آنجا حمل نشده است.

تبلیغات

مطالب ناب مقاله ای

جدیدترین مطالب (اخبار دکتری - دانشگاهی)

مطالب ویـــــژه

طراحی سایت : شرکت ایفانت | سئو : سایت آمابک