ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 31 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خوش آمدید به وبسایت تخصصی ISI20 ++ ++ نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 09 اسفند ماه 1398 برگزار می شود. جهت ثبت نام کافیست نام و نام خانوادگی خود را به شماره همراه 09190735916 پیامکٰ یا واتساپ و یا تلگرام نمایید. "" ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 15 شهریور و 05 و 26 مهر , 03 و 24 آبانٰ، 02 اسفند ماه 1397 و 12 اردیبهشت 1398 در دانشگاه تهران با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 09 اسفند و 16 اسفند 1397 و 18 مهرماه و 02 آبان ماه 1398 ماه در دانشگاه علم و صنعت با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 22 تیرماه 1397 در دانشگاه بقیه الله العظم با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 18 اسفند 1396 در شهر زیبای رشت با تدریس دکتر مهدی عشقی در مرکز جامع روانشناسی استان گیلان برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 01 آذرماه 1396 در شهر زیبای تبریز با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 26 مهرماه 1396 با تدریس دکتر مهدی عشقی در شهر زیبای الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، استان لرستان برگزار شد. ++ ++ بیست و پنجمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی استاد مهدی عشقی در تاریخ 29 تیر ماه 96 روز پنجشنبه(تعطیل رسمی) برگزار شد. ++ . ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 31 تیرماه 1396 با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI ++ ++ پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند.

چاپ تضمینی مقاله ISI

چاپ تضمینی مقاله ISI    !!!

بگذارید یک مطلب ویژه براتون درج نماییم که از وبلاگی سفری به دنیای ISI برداشت کرده ایم . شاید براتون مفید باشه.  پس هشدار! هشدار! و اخطار!

متاسفانه بحث چاپ تضمینی مقالات امروز بسیار رایج شده است و دوستان زیاد برایمان ایمیل میزنند که آیا چاپ تضمینی وجود دارد و اگر وجود دارد مبلغ و هزینه آن چنده ؟؟؟؟!!!!

شما با یه سر رفتن به میدان انقلاب میتوانید تبلیغات بسیار زیادی را در این مورد مشاهده کنید. ولی آیا با هزینه ای در حدود ۱ میلیون تومان چاپ مقاله ISI در حدود ۱ ماه امکان پذیر میباشد؟ واقعا غیر معقول هست میگیم چرا؟ 

خودتان قضاوت کنید

  

 این راه راه غلط است از ما گفتن و از شما هم حتما پذیرفتن. ما خیر شما را میخواهیم در این راه قدم نگذارید. بار کج به منزل نمیرسد. دانشجویان و پژوهشگران عزیز هشدار و هشدار و هشدار!

تجارب مدرس ما طی فعالیت در زمینه مقاله نویسی، این جمله رو میگه البته تنها سخن مدرس نیست که این رو میگه بلکه دوستان و اساتید ارزشمند کار کشته این راه نیز حرف رو تایید میکنند.

 

عــــلل غیر معقول بودن این کار:


۱-این مراکز با تعدادی از مجلات فاقد اعتبار علمی و دارای ضریب تاثیرگذاری صفر ارتباط داشته و با پرداخت مبالغی به این مجلات غالبا تاییدیه چاپ را بدون داوری اخذ مینمایند. البته مجلات فوق غالبا فاقد اعتبار علمی بوده و نمیتوانند موجبات ساخت رزومه ای قوی را برای پژوهشگران و متقاضیان فراهم آورند.

۲-برای نگارش مقالات ISI، ارائه نمودن نتایجی که حاصل آزمایشات و نمونه برداری و …. خود نویسندگان میباشد امری الزامی است حال این سوال پیش میآید که این موسسات بدون داشتن آزمایشگاه ها و مراکز پژوهشی چگونه نتایج مناسبی را در مقالات ارائه مینمایند؟
در این میان متاسفانه در بسیاری از موارد مشاهده شده است که این موسسات با جمع کردن و دزدیدن اطلاعات از سایر مقالات و ارائه آنها به نام متقاضیان، نسبت جمع آوری اطلاعات اقدام میکنند. همچنین در مواردی مشاهده شده است که این موسسات نتایجی کاملا غیر واقعی و ساختگی را در مقاله گزارش مینمایند. امر فوق مسلما در آینده مشخص شده و همین تاثیرات بسیار بدی در رزومه علمی متقاضیان خواهد داشت.

۳-نکته دیگر این است که در زمان های ۱ یا ۲ ماه اصلا امکان نمونه برداری، انجام بررسیها و تحلیل نتایج در بسیاری از رشته ها وجود ندارد و همین میتواند گواهی بسیار محکم از فاقد اعتبار بودن نتایج ارائه شده در این مقالات باشد.

۴-در بحث مقاله نویسی، بحتی به نام چاپ تضمینی وجود ندارد. به عبارت دیگر از آنجا که مطالب مقالات ISI توسط داوران و متخصصان دارای اعتبار بین المللی داوری میگردد، به همین دلیل ممکن است نقطه نظر داور با عقاید نویسندگان در یک راستا نبوده و همین سبب رد شدن مقالات گردد. غالبا یک مقاله در اولین مجله انتخاب شده، تایید نشده و در مجلات دیگر چاپ میگردند. به عبارت دیگر تضمینی در پذیرفته شدن مقالات وجود ندارد.

۵-مقالات ISI معتبر سیر داوری خاص خود را داشته و روند این داوری تا زمان پذیرفته شدن نهایی مقاله حداقل نیازمند۱ تا ۳ ماه زمان میباشد. پس از آن مقاله پذیرفته شده در نویت چاپ قرار گرفته و همین نیز نیازمند گذشت زمان میباشد.

جال اینکه این موسسات چگونه میتوانند در کمتر از ۱ ماه تحقیق را انجام داده، مقاله نوشته و سیر داوری را به اتمام رسانیده و مقاله را چاپ نمایند موضوعی دیگر است که خود جای سوال دارد!.

در این میان به همه شما عزیران بزرگوار توصیه میشود به جای اینکه وقت، هزینه و اعتبار خود را با چنین مواردی اتلاف نمایند، کمی به خود اعتماد کرده و به منظور نگارش مقاله خود فعالیت های تحقیقاتی را شروع کرده و خودتان مقالات معتبر چاپ نمایید.

اخبار سایت

نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 09 اسفندماه 1398 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار می شود. ++ ++ کارگاه کاربردی پروپوزال نویسی 06 دیماه ماه روز جمعه برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه تهران در 15 شهریور و 05 ، 26 مهر و 03 و 24 آبان ، 02 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه علم و صنعت در 09 و 16 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاههای بقیه الله, تهران در تاریخهای 21 تیر و 15 شهریور ماه 1397 برگزار شد. ++ ++ کارگاه روش تحقیق کاربردی در شرکت سایپا در تاریخهای 9 دیماه 1395 برگزار شد و دوره بعدی در 16 دیماه 1395 برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در دانشگاه مالک اشتر تهران در 31 تیرماه 1396 برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 خرداد ماه 1395 روز پنجشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. ++ ++ کارگاه دیگر مقاله نویسی ISI در 20 اردیبهشت ماه 1395 روز دوشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد. ++ ++ بیست و یکمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق کاربردی و استخراج مقاله در روز جمعه 01 مرداد 95 در تهران برگزار شد. ++ ++ دوره های برگزاری شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و در شهرستانهای، دانشگاه تبریز (سه دوره)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، کالج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس، مرکز جامع روانشناسی استان گیلان (رشت)، اصفهان (باغ زیبای غدیر)، موسسه آموزشی وزارت بازرگانی)شهر زیبای شیراز، تبریز میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، دانشکده فنی حرفه ای سماء دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با شرکت پژوهشگران فعال این شهرها برگزار گردید. ++ امیدواریم شهر بعدی، شهر زیبای شما باشد. ++ وبسایت مقاله نویسی ISI20 ++ ++ فاتح یک قله، به آنجا حمل نشده است.

تبلیغات

مطالب ناب مقاله ای

جدیدترین مطالب (اخبار دکتری - دانشگاهی)

مطالب ویـــــژه

طراحی سایت : شرکت ایفانت | سئو : سایت آمابک