ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 211 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خوش آمدید به وبسایت تخصصی ISI20 ++ ++ نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 31 خرداد ماه 1398 برگزار شد. دوره بعدی کاربردی مقاله نویسی به زودی اعلام می شود"" ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 15 شهریور و 05 و 26 مهر , 03 و 24 آبانٰ، 02 اسفند ماه 1397 و 12 اردیبهشت 1398 در دانشگاه تهران با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 09 اسفند و 16 اسفندماه در دانشگاه علم و صنعت با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 22 تیرماه 1397 در دانشگاه بقیه الله العظم با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 18 اسفند 1396 در شهر زیبای رشت با تدریس دکتر مهدی عشقی در مرکز جامع روانشناسی استان گیلان برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 01 آذرماه 1396 در شهر زیبای تبریز با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 26 مهرماه 1396 با تدریس دکتر مهدی عشقی در شهر زیبای الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، استان لرستان برگزار شد. ++ ++ بیست و پنجمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی استاد مهدی عشقی در تاریخ 29 تیر ماه 96 روز پنجشنبه(تعطیل رسمی) برگزار شد. ++ . ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 31 تیرماه 1396 با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI ++ ++ پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند.

ساخت تجهیزات حفاری نفت با پایان‌نامه‌

ساخت تجهیزات حفاری صنعت نفت با اجرای پایان‌نامه‌های کاربردی

رئیس دانشکده مهندسی انرژی و فیزیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به ساخت دستگاه هدایتگر مته حفاری گفت: طراحی و ساخت این دستگاه محصول اجرای چندین پایان‌نامه کارشناسی ارشد بوده است.

به گزارش وبسایت مقاله نویسی ISI20 به نقل از ایسنا، دکتر حسین آفریده، عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حاشیه مراسم رونمایی از دستگاه‌های MWD و GYRO (جایرو) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این تجهیزات جزو تجهیزات اندازه‌گیری درون چاهی نفت هستند، گفت: سیستم آشکارساز GAMMA MWD (گاما MWD) ساخته شده در این دانشگاه بسیار پیشرفته‌تر از سیستم‌های موجود در بازار است، به گونه‌ای که در مقایسه با سیستم Geolink دارای کارایی بهتر و در بایاس کمتر، سیگنال با وضوح بهتری ارائه می‌دهد.

وی یکی از ابزارهای ساخته شده در این دانشگاه را فرستنده درون چاهی "استرینگ" حفاری دانست و یادآور شد: این بخش به کمک پالسر عمل انتقال اطلاعات درون چاه به روی سطح را انجام می‌دهد که این امر از طریق گل حفاری انجام می‌شود.

آفریده با بیان اینکه پالسر این دستگاه از نوع مثبت بوده و کاملا همسان با نمونه مشابه شرکت آمریکایی است، خاطر نشان کرد: در این بخش پالسر منفی و APC با یکدیگر ادغام شده و از این طریق کلیه شبیه‌سازی‌های انتقال حرارت و سیال با استفاده از نرم‌افزار CFD که در این شرکت تولید شده است، انجام می‌شود.

رئیس دانشکده مهندسی انرژی و فیزیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه این دستگاه‌ها حاصل چندین رساله کارشناسی ارشد بوده است، ادامه داد: این دستگاه‌ها می‌توانند اطلاعات کد شده که روی مته حفاری وجود دارند را به بالای زمین ارسال کنند و از طریق فرآیندهایی این کدها رمزگشایی و در کامپیوتر نمایش داده شوند.

در این مراسم همچنین حبیب‌الله بی طرف، معاون پژوهش و فناوری وزیر نفت در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه از فناوری‌هایی که ایرانی هستند و دانش فنی آن بدست آمده تا رسیدن به تولید حمایت می‌کنیم،‌ گفت: اگر تولید فناوری و ساخت تجهیزات بر اساس قرار داد خرید باشند، مورد حمایت وزارت نفت قرار خواهند گرفت.

بی طرف، با بیان اینکه در وزارت نفت، قرارداد خرید از شرکت دانش‌بنیان منعقد می‌شود، اضافه کرد: در واقع شرکت‌ها از طریق قراردادها شناخته می‌شوند و در اولویت وزارت نفت قرار می‌گیرند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار سایت

نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 31 خردادماه 1398 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی پروپوزال نویسی 18 آبان ماه روز جمعه برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه تهران در 15 شهریور و 05 ، 26 مهر و 03 و 24 آبان ، 02 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه علم و صنعت در 09 و 16 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاههای بقیه الله, تهران در تاریخهای 21 تیر و 15 شهریور ماه 1397 برگزار شد. ++ ++ کارگاه روش تحقیق کاربردی در شرکت سایپا در تاریخهای 9 دیماه 1395 برگزار شد و دوره بعدی در 16 دیماه 1395 برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در دانشگاه مالک اشتر تهران در 31 تیرماه 1396 برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 خرداد ماه 1395 روز پنجشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. ++ ++ کارگاه دیگر مقاله نویسی ISI در 20 اردیبهشت ماه 1395 روز دوشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد. ++ ++ بیست و یکمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق کاربردی و استخراج مقاله در روز جمعه 01 مرداد 95 در تهران برگزار شد. ++ ++ دوره های برگزاری شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و در شهرستانهای، دانشگاه تبریز (سه دوره)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، کالج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس، مرکز جامع روانشناسی استان گیلان (رشت)، اصفهان (باغ زیبای غدیر)، موسسه آموزشی وزارت بازرگانی)شهر زیبای شیراز، تبریز میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، دانشکده فنی حرفه ای سماء دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با شرکت پژوهشگران فعال این شهرها برگزار گردید. ++ امیدواریم شهر بعدی، شهر زیبای شما باشد. ++ وبسایت مقاله نویسی ISI20 ++ ++ فاتح یک قله، به آنجا حمل نشده است.

تبلیغات

مطالب ناب مقاله ای

جدیدترین مطالب (اخبار دکتری - دانشگاهی)

مطالب ویـــــژه

طراحی سایت : شرکت ایفانت | سئو : سایت آمابک