ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 61 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خوش آمدید به وبسایت تخصصی ISI20 ++ ++ نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 12 بهمن ماه 1397 برگزار شد. دوره بعدی کاربردی مقاله نویسی در تاریخ 13 اردیبهشت ماه 1397 روز جمعه تشکیل می شود"" ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 15 شهریور و 05 و 26 مهر , 03 و 24 آبان و 02 اسفند ماه 1397 در دانشگاه تهران با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 09 اسفند و 16 اسفندماه در دانشگاه علم و صنعت با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 22 تیرماه 1397 در دانشگاه بقیه الله العظم با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 18 اسفند 1396 در شهر زیبای رشت با تدریس دکتر مهدی عشقی در مرکز جامع روانشناسی استان گیلان برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 01 آذرماه 1396 در شهر زیبای تبریز با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 26 مهرماه 1396 با تدریس دکتر مهدی عشقی در شهر زیبای الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، استان لرستان برگزار شد. ++ ++ بیست و پنجمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی استاد مهدی عشقی در تاریخ 29 تیر ماه 96 روز پنجشنبه(تعطیل رسمی) برگزار شد. ++ . ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 31 تیرماه 1396 با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI ++ ++ پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند.

توقف پرداخت وام ویژه دکتری صحت ندارد

توقف پرداخت وام ویژه دکتری صحت ندارد/ جزئیات حمایت از دانشجویان

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: پرداخت وام دانشجویان دکتری متوقف نشده و این وام همچون سال گذشته با رویکرد حمایت از دانشجویان دکتری پرداخت می شود .

عباس قنبری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عدم توقف پرداخت وام دانشجویان دکتری گفت: وام ویژه دکتری همچون سال گذشته با رویکرد حمایت از دانشجویان دکتری پرداخت می شود .

وی ادامه داد: این وام به صورت وام اختصاصی از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و همچنین با رویکرد هم افزایی از طریق یکی از بانک های طرف تعهد این صندوق به دانشجویان پرداخت می شود .

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: در سال گذشته این مبلغ به صورت ماهانه ۷۰۰ هزارتومان به دانشجویان دکتری روزانه پرداخت شده و امسال هم این روند ادامه دارد .

رشد عملکرد وام ضروری و تحصیلی ویژه دکتری

وی با اشاره به روند رشد عملکرد وام ضروری و تحصیلی ویژه دکتری در صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: اگر بخواهیم به صورت منصفانه در یک بازه زمانی چهار ساله روند این رشد وام ها را عنوان کنیم، بدین شرح است: در سال ۹۳ حدود ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان، در سال ۹۴ حدود ۲۱ میلیارد تومان، در سال ۹۵ حدود ۵۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در سال ۹۶ حدود ۱۶۶ میلیارد تومان رشد داشته است.

قنبری افزود: در سال ۹۷ هم با همان روند و رویکرد هم از طریق صندوق و هم از طریق بانک طرف تعهد صندوق، در حال پرداخت است.

پرداخت حدود ۳۶ میلیارد تومان وام تحصیلی دکتری از ابتدای سال جاری

وی تاکید کرد: در بهار و تابستان سال جاری با هماهنگی‌هایی که با بانک طرف تعهد صندوق داشته‌ایم، از ابتدای سال ۹۷ حدود ۳۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان وام تحصیلی ویژه دکتری به تعداد ۱۹ هزارو ۹۱۸ نفر پرداخت شده است.

پرداخت ۳۳ میلیارد تومان وام ضروری ویژه دکتری

قنبری یادآورشد: این در حالی است که صندوق رفاه دانشجویان به صورت وام ضروری ویژه دکتری مبلغ ۳ میلیون تومان به هر دانشجو در سال ۹۶ پرداخت کرده است به عبارتی دیگر در سال گذشته ۱۱ هزارو ۲۰۰ دانشجو معادل ۳۳ میلیارد تومان وام ضروری ویژه دکتری استفاده کردند.

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: من به دانشجویان اطمینان می دهم همکاران ما در وزارت علوم و صندوق رفاه دانشجویان تمام اهتمام و تلاش خود را برای حمایت از دانشجویان به کار می گیرند تا دانشجویان به تحصیل، پژوهش و به زندگی مطلوب دانشجویی خود ادامه دهند .

پرداخت ۷۲ میلیارد تومان وام توسط صندوق و بانک عامل

قنبری خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تا امروز به صورت دو مرحله وام فصلی از طریق صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و بانک طرف تعهد صندوق رفاه، معادل ۷۲ میلیارد تومان وام به ۳۶ هزار ۱۷۱ نفر پرداخت شده است .

حمایت صندوق رفاه وزارت علوم از دانشجویان دکتری

وی ادامه داد: اعتقاد ما براین است جامعه دانشجویی درک و فهم بالایی دارد، خدمات را می بینند و ارتباط خوبی جامعه دکتری با وزارت علوم داشته و نشست هایی را با وزارت علوم، صندوق رفاه و سازمان امور دانشجویان دارند و مسائل دانشجویان را پیگیری می کنند و مانیز ضمن اینکه خودمان را مکلف به پاسخ گویی می دانیم با مشارکت و هماهنگی از دانشجویان دکتری حمایت می کنیم .

تشکیل کارگروه مشترک بین صندوق رفاه و بانک طرف تعهد صندوق

وی یادآورشد: همچنین کارگروه مشترکی بین صندوق رفاه و بانک طرف تعهد صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تشکیل شده است که هر ماه مسائل و موارد مرتبط را بررسی می کند و از طریق بانک نامه هایی مبنی بر فعالیت بی وقفه و مناسب شعب استانی با دانشجویان برای تسهیل پرداخت و رفع هر گونه ابهام ارسال شده است.

قنبری افزود: این نشان دهنده اهتمام صندوق رفاه و بانک طرف تعهد صندوق، برای تداوم تفاهم نامه، تقویت آن و تسهیل شرایط تا اتمام زمان تعهد و توافق طرفین است .

به گزارش مهر، اخیرا یکی از سایت های خبری عنوان کرده بود که وام ویژه دکتری از قرار بود از طریق بانک طرف تعهد صندوق پرداخت شود، به بهانه اتمام زمان قرارداد از ارایه خدمات سرباز زده و وام دکتری توسط بانک مذکور پرداخت نمی شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار سایت

نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 13 اردیبهشت ماه 1398 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار می شود. ++ ++ کارگاه کاربردی پروپوزال نویسی 18 آبان ماه روز جمعه برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه تهران در 15 شهریور و 05 ، 26 مهر و 03 و 24 آبان ، 02 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه علم و صنعت در 09 و 16 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاههای بقیه الله, تهران در تاریخهای 21 تیر و 15 شهریور ماه 1397 برگزار شد. ++ ++ کارگاه روش تحقیق کاربردی در شرکت سایپا در تاریخهای 9 دیماه 1395 برگزار شد و دوره بعدی در 16 دیماه 1395 برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در دانشگاه مالک اشتر تهران در 31 تیرماه 1396 برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 خرداد ماه 1395 روز پنجشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. ++ ++ کارگاه دیگر مقاله نویسی ISI در 20 اردیبهشت ماه 1395 روز دوشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد. ++ ++ بیست و یکمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق کاربردی و استخراج مقاله در روز جمعه 01 مرداد 95 در تهران برگزار شد. ++ ++ دوره های برگزاری شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و در شهرستانهای، دانشگاه تبریز (سه دوره)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، کالج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس، مرکز جامع روانشناسی استان گیلان (رشت)، اصفهان (باغ زیبای غدیر)، موسسه آموزشی وزارت بازرگانی)شهر زیبای شیراز، تبریز میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، دانشکده فنی حرفه ای سماء دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با شرکت پژوهشگران فعال این شهرها برگزار گردید. ++ امیدواریم شهر بعدی، شهر زیبای شما باشد. ++ وبسایت مقاله نویسی ISI20 ++ ++ فاتح یک قله، به آنجا حمل نشده است.

تبلیغات

مطالب ناب مقاله ای

جدیدترین مطالب (اخبار دکتری - دانشگاهی)

مطالب ویـــــژه

طراحی سایت : شرکت ایفانت | سئو : سایت آمابک