ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 77 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خوش آمدید به وبسایت تخصصی ISI20 ++ ++ نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 12 بهمن ماه 1397 برگزار شد. دوره بعدی کاربردی مقاله نویسی در تاریخ 13 اردیبهشت ماه 1397 روز جمعه تشکیل می شود"" ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 15 شهریور و 05 و 26 مهر , 03 و 24 آبان و 02 اسفند ماه 1397 در دانشگاه تهران با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 09 اسفند و 16 اسفندماه در دانشگاه علم و صنعت با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 22 تیرماه 1397 در دانشگاه بقیه الله العظم با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 18 اسفند 1396 در شهر زیبای رشت با تدریس دکتر مهدی عشقی در مرکز جامع روانشناسی استان گیلان برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 01 آذرماه 1396 در شهر زیبای تبریز با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 26 مهرماه 1396 با تدریس دکتر مهدی عشقی در شهر زیبای الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، استان لرستان برگزار شد. ++ ++ بیست و پنجمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی استاد مهدی عشقی در تاریخ 29 تیر ماه 96 روز پنجشنبه(تعطیل رسمی) برگزار شد. ++ . ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 31 تیرماه 1396 با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI ++ ++ پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند.

ظرفیت مراکز در حل معضل پایان‌نامه‌فروشی

قائم‌مقام مرکز مطرح کرد

ظرفیت مرکز تحقیقات علوم اسلامی در حل معضل پایان‌نامه‌فروشی

قائم‌مقام مرکز تحقیقات علوم اسلامی از ظرفیت‌های ایجاد شده در این مرکز برای حل معضل پایان‌نامه‌فروشی در کشور خبر داد.

به گزارش وبسایت مقاله نویسی ISI20 به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام سعید سالاریان، قائم مقام مرکز تحقیقات علوم اسلامی، ماموریت و رسالت این مرکز را تولید محتوای الکترونیکی از منابع و متون مرجع مورد استفاده فضلای حوزه‌های علمیه و دانشجویان علوم اسلامی و انسانی برشمرد و اظهارکرد: این مرکز از سال ۱۳۶۸ شمسی تاکنون تمام منابعی را که به صورت اسناد و کتاب‌های چاپی و خطی در حوزه علوم اسلامی و انسانی در کشور در دسترس بوده، به محتوای دیجیتال تبدیل کرده است. به این ترتیب علاوه بر حفظ و پایدار شدن این متون، انجام هر گونه فعالیت تحقیقاتی در این متون نیز تسهیل شده است.

حجت‌الاسلام سالاریان در ادامه بیان کرد: این مجموعه در حال حاضر بیش از یک‌صدهزار عنوان کتاب از منابع متون علوم اسلامی و انسانی شامل فقه، حدیث، رجال، ادبیات، تاریخ و جغرافیا را در برمی‌گیرد. برای مثال در حوزه ادبیات نرم‌افزار مثنوی معنوی ما در این حوزه بی‌بدیل است و تمام ارتباطات این متن با آیات قرآن و روایات ائمه و معصومین در این نرم‌افزار تعبیه شده است.

وی افزود: زیرساخت‌ها و پلتفرم‌های ایجاد شده در این مرکز می‌تواند جوابگوی دیجیتال کردن متون سایر علوم نیز باشد، اما تاکنون به حوزه‌های غیرعلوم اسلامی و انسانی ورود نکرده‌ایم.

وی در ادامه اظهارکرد: یکی دیگر از محصولات ما سایتی به نام "سمیم نور" است که در این سایت قابلیت تشخیص محتوای وارد شده توسط کاربر با محتوای بانک اطلاعاتی سایت ایجاد شده و کمک فراوانی به تشخیص محتوای اصیل از محتوای تقلیدی و کپی شده را فراهم می‌کند.

قائم‌مقام مرکز تحقیقات علوم اسلامی تصریح کرد: اگر وزارت علوم دانشجویان را ملزم کند که پیش از ارائه پایان‌نامه به استادان و دفاع از آن، محتوای پایان‌نامه را در "سایت سمیم" به محک تشخیص اصالت گذاشته و تاییدیه سایت سمیم را دریافت کنند، از حجم محتواهای تقلیدی که سهمی در تولید علم ندارند و به معضلی تحت عنوان پایان‌نامه فروشی در حوزه آموزش عالی کشور تبدیل شده‌اند، به شدت کاسته می‌شود.

وی در مورد آخرین برنامه‌ها و اقدامات مرکز تحقیقات علوم اسلامی بیان کرد: با توجه به گرایش روزافزون مخاطبان به استفاده از محتواهای کوتاه روی تلفن همراه، در حال تولید این گونه محتواها و سرویس‌هایی هستیم که محتوای مورد نیاز مخاطبان در حوزه علوم اسلامی و انسانی را به آنها ارائه کنند. به این ترتیب ضریب نفوذ متون اسلامی در میان اقشار مختلف جامعه افزایش یافته و گام بزرگی در راستای ارتقا و ترویج فرهنگ اسلامی در جامعه برداشته می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار سایت

نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 13 اردیبهشت ماه 1398 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار می شود. ++ ++ کارگاه کاربردی پروپوزال نویسی 18 آبان ماه روز جمعه برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه تهران در 15 شهریور و 05 ، 26 مهر و 03 و 24 آبان ، 02 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه علم و صنعت در 09 و 16 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاههای بقیه الله, تهران در تاریخهای 21 تیر و 15 شهریور ماه 1397 برگزار شد. ++ ++ کارگاه روش تحقیق کاربردی در شرکت سایپا در تاریخهای 9 دیماه 1395 برگزار شد و دوره بعدی در 16 دیماه 1395 برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در دانشگاه مالک اشتر تهران در 31 تیرماه 1396 برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 خرداد ماه 1395 روز پنجشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. ++ ++ کارگاه دیگر مقاله نویسی ISI در 20 اردیبهشت ماه 1395 روز دوشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد. ++ ++ بیست و یکمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق کاربردی و استخراج مقاله در روز جمعه 01 مرداد 95 در تهران برگزار شد. ++ ++ دوره های برگزاری شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و در شهرستانهای، دانشگاه تبریز (سه دوره)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، کالج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس، مرکز جامع روانشناسی استان گیلان (رشت)، اصفهان (باغ زیبای غدیر)، موسسه آموزشی وزارت بازرگانی)شهر زیبای شیراز، تبریز میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، دانشکده فنی حرفه ای سماء دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با شرکت پژوهشگران فعال این شهرها برگزار گردید. ++ امیدواریم شهر بعدی، شهر زیبای شما باشد. ++ وبسایت مقاله نویسی ISI20 ++ ++ فاتح یک قله، به آنجا حمل نشده است.

تبلیغات

مطالب ناب مقاله ای

جدیدترین مطالب (اخبار دکتری - دانشگاهی)

مطالب ویـــــژه

طراحی سایت : شرکت ایفانت | سئو : سایت آمابک