ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 43 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خوش آمدید به وبسایت تخصصی ISI20 ++ ++ نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 13 اردیبهشت ماه 1398 برگزار شد. دوره بعدی کاربردی مقاله نویسی در تاریخ 31 خرداد ماه 1397 روز جمعه تشکیل می شود"" ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 15 شهریور و 05 و 26 مهر , 03 و 24 آبانٰ، 02 اسفند ماه 1397 و 12 اردیبهشت 1398 در دانشگاه تهران با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 09 اسفند و 16 اسفندماه در دانشگاه علم و صنعت با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 22 تیرماه 1397 در دانشگاه بقیه الله العظم با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 18 اسفند 1396 در شهر زیبای رشت با تدریس دکتر مهدی عشقی در مرکز جامع روانشناسی استان گیلان برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 01 آذرماه 1396 در شهر زیبای تبریز با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 26 مهرماه 1396 با تدریس دکتر مهدی عشقی در شهر زیبای الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، استان لرستان برگزار شد. ++ ++ بیست و پنجمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی استاد مهدی عشقی در تاریخ 29 تیر ماه 96 روز پنجشنبه(تعطیل رسمی) برگزار شد. ++ . ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 31 تیرماه 1396 با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI ++ ++ پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند.

صنعت باید خریدار علم دانشگاه باشد

عارف تاکید کرد؛

صنعت باید خریدار علم دانشگاه باشد

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: صنعت باید خریدار علم دانشگاه باشد، دانشگاه هم باید علمش را به سمت و سوی فناوری هایی که در نهایت به تولید ثروت تبدیل می شود، سوق دهد.

به گزارش ISI20 به نقل از ایسنا، محمدرضا عارف رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در بازدید از مجموعه آزمایشگاه‌ها، کارگاه تولید گز، کارگاه تولید نمد، کارگاه تولید و فناوری گیاهان دارویی ارگانیک و دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد، اظهار کرد: خوشبختانه در طول 10 سال اخیر جهت گیری دانشگاه آزاد اسلامی به سمت ارتقای کیفیت و توسعه تحصیلات تکمیلی بوده و نقش آفرینی دانشگاه در تولید علم و فناوری است.

وی با بیان اینکه رشد آموزش عالی در استان چهارمحال و بختیاری قابل قبول است، افزود: این استان به دلیل آب و هوای خوب و استعدادهای برجسته نوجوانان و جوانان در توسعه علم و فناوری دارای مزیت های بسیار خوبی است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در بازدیدی که از قسمت های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد داشتم و با توجه به اینکه این واحد جامع دانشگاهی از پتانسیل های بسیار خوبی برخوردار است، به نظر می رسد اولویت توسعه تحصیلات تکمیلی در برخی از رشته ها به خصوص در گروه پزشکی باید به صورت جدی تر دنبال شود.

عارف تصریح کرد: نگاهی که در توسعه علم در کشور داریم با توجه به آینده نگری و نیازهای آینده کشور است و آنچه که امروز باید به صورت ویژه دنبال شود، تبدیل علم به فناوری است که در این زمینه هم کارهای خوبی انجام شده است.

وی در ادامه گفت: در بازدید و گفتگو با مسئولان دانشگاه متوجه شدیم که دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد توجه بسیار جدی به تبدیل علم و فناوری دارد و برای اینکه در این زمینه به نتیجه مطلوبی برسد نیاز به همکاری مستمر با بخش صنعت دارد، یعنی صنعت باید خریدار علم دانشگاه باشد. دانشگاه هم باید علمش را به سمت و سوی فناوری هایی که در نهایت به تولید ثروت تبدیل می شود، سوق دهد.

 مظاهر نیکخواه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و واحد شهرکرد نیز در این دیدار، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی برای آموزش جوانان این مرز و بوم اقدامات شایسته ای انجام داده و از سال 1362 باری از دوش دولت در این زمینه برداشته است.

وی افزود: انتظار می رود نمایندگان مجلس معافیت‌هایی چون کاهش تعرفه های انرژی (آب، برق، گاز)، کاهش تعرفه اخذ سند و عوارض شهرداری را برای این دانشگاه در نظر بگیرند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و واحد شهرکرد اظهار داشت: با توجه به اینکه دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی از طریق پرداخت شهریه ادامه تحصیل می دهد، انتظار می رود نمایندگان مجلس با افزایش وام صندوق رفاه دانشجویی مناطق کمتر برخوردار مثل استان چهارمحال و بختیاری اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نیکخواه در پایان گفت: از آنجا که اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تحت حمایت بیمه تامین اجتماعی هستند، حقوق بازنشستگی این افراد دارای سقف است و بیش از این سقف به بازنشسته مبلغی تعلق نمی گیرد؛ از نمایندگان مجلس انتظار می رود این موضوع را هم بررسی و پیگیری کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار سایت

نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 31 خردادماه 1398 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار می شود. ++ ++ کارگاه کاربردی پروپوزال نویسی 18 آبان ماه روز جمعه برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه تهران در 15 شهریور و 05 ، 26 مهر و 03 و 24 آبان ، 02 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه علم و صنعت در 09 و 16 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاههای بقیه الله, تهران در تاریخهای 21 تیر و 15 شهریور ماه 1397 برگزار شد. ++ ++ کارگاه روش تحقیق کاربردی در شرکت سایپا در تاریخهای 9 دیماه 1395 برگزار شد و دوره بعدی در 16 دیماه 1395 برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در دانشگاه مالک اشتر تهران در 31 تیرماه 1396 برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 خرداد ماه 1395 روز پنجشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. ++ ++ کارگاه دیگر مقاله نویسی ISI در 20 اردیبهشت ماه 1395 روز دوشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد. ++ ++ بیست و یکمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق کاربردی و استخراج مقاله در روز جمعه 01 مرداد 95 در تهران برگزار شد. ++ ++ دوره های برگزاری شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و در شهرستانهای، دانشگاه تبریز (سه دوره)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، کالج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس، مرکز جامع روانشناسی استان گیلان (رشت)، اصفهان (باغ زیبای غدیر)، موسسه آموزشی وزارت بازرگانی)شهر زیبای شیراز، تبریز میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، دانشکده فنی حرفه ای سماء دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با شرکت پژوهشگران فعال این شهرها برگزار گردید. ++ امیدواریم شهر بعدی، شهر زیبای شما باشد. ++ وبسایت مقاله نویسی ISI20 ++ ++ فاتح یک قله، به آنجا حمل نشده است.

تبلیغات

مطالب ناب مقاله ای

جدیدترین مطالب (اخبار دکتری - دانشگاهی)

مطالب ویـــــژه

طراحی سایت : شرکت ایفانت | سئو : سایت آمابک