ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 45 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خوش آمدید به وبسایت تخصصی ISI20 ++ ++ نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 13 اردیبهشت ماه 1398 برگزار شد. دوره بعدی کاربردی مقاله نویسی در تاریخ 31 خرداد ماه 1397 روز جمعه تشکیل می شود"" ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 15 شهریور و 05 و 26 مهر , 03 و 24 آبانٰ، 02 اسفند ماه 1397 و 12 اردیبهشت 1398 در دانشگاه تهران با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 09 اسفند و 16 اسفندماه در دانشگاه علم و صنعت با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 22 تیرماه 1397 در دانشگاه بقیه الله العظم با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 18 اسفند 1396 در شهر زیبای رشت با تدریس دکتر مهدی عشقی در مرکز جامع روانشناسی استان گیلان برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 01 آذرماه 1396 در شهر زیبای تبریز با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 26 مهرماه 1396 با تدریس دکتر مهدی عشقی در شهر زیبای الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، استان لرستان برگزار شد. ++ ++ بیست و پنجمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی استاد مهدی عشقی در تاریخ 29 تیر ماه 96 روز پنجشنبه(تعطیل رسمی) برگزار شد. ++ . ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 31 تیرماه 1396 با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI ++ ++ پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند.

10 کشور برتر تولید علم در فیزیک پلاسما

در ششمین کنفرانس مهندسی و فیزیک پلاسما مطرح شد

جزو 10کشور برتر تولید علم در بخش فیزیک پلاسما هستیم/ضرورت افزایش سهم ایران ازبازار تجارت پلاسما

دبیر علمی ششمین کنفرانس مهندسی و فیزیک پلاسما گفت: با توجه به جایگاه علمی ایران در بخش فیزیک پلاسما ما باید سهم قابل‌توجهی از بازار و تجارت مبتنی بر پلاسما را به دست بیاوریم.

به گزارش وبسایت مقاله نویسی ISI20 به نقل از ایسنا، فرشاد صحبت‌زاده در ششمین کنفرانس مهندسی و فیزیک پلاسما که در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) برگزار شد، تصریح کرد: پژوهشگران حوزه پلاسمای ایران در این کنفرانس گرد هم آمدند تا از تحقیقات یکدیگر بهره‌مند شوند، در این میان 144 مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال شد که پس از داوری 118 مقاله مورد پذیرش واقع‌شده است.

وی افزود: در سال جاری تعداد آزمایشگاه‌های کشور که مشغول فعالیت پژوهشی در حوزه فیزیک پلاسما هستند، افزایش چشمگیری داشته است که نقطه قوتی است؛ اما باید توجه داشت این پژوهش‌ها چه میزان در افزایش رتبه علمی کشور تأثیر گذاشته که نیاز به بررسی حرفه‌ای و مدون دارد.

دبیر علمی ششمین کنفرانس مهندسی و فیزیک پلاسما یادآور شد: طبق رتبه‌بندی علمی انجام‌شده بر اساس شاخص ISI در تیرماه امسال کشور ما رتبه 16 در دنیا و رتبه اول در بین کشورهای مسلمان را کسب کرده است، در این بررسی یکی از قلمروهای پژوهشی برتر فیزیک است، همچنین در بخش مقالات علمی رتبه 16 را داریم.

وی خاطرنشان کرد: در بخش فیزیک اتمی و مولکولی اپتیک رتبه کشور ما 10 است و ما جزو 10 کشور برتر تولید علم در بخش فیزیک پلاسما هستیم، این در حالی است که کشورهای اروپایی که ازنظر اقتصادی از ما قوی‌تر هستند، در این لیست بعد از ما قرار دارند.

صحبت‌زاده یادآور شد: در حوزه مهندسی و فیزیک پلاسما حدود 20 سال است که پلاسمای سرد اتمسفری به‌صورت عام ظهور پیداکرده است، اگرچه به‌صورت خاص سابقه ندارد؛ اما با توجه به اینکه پلاسما ویژگی‌هایی دارد که در بخش‌های مختلف ازجمله کشاورزی و پزشکی استفاده می‌شود، به‌صورت عام ظهور پیداکرده است.

وی تأکید کرد: کتاب‌هایی با موضوع تجارت اقتصادی مبتنی بر پلاسما سرد نقشه راه مشارکت این صنعت در تجارت جهانی را تا 5 سال آینده نشان می‌دهند، این شاخه از علم سهم قابل‌توجهی از تجارت جهانی به‌خصوص تجهیزات پزشکی را خواهد داشت، با توجه به جایگاه علمی کشور در این بخش ما باید سهم قابل‌توجهی از این بازار را به دست بیاوریم.

دبیر علمی ششمین کنفرانس مهندسی و فیزیک پلاسما اظهار کرد: این امر فرایند پیچیده‌ای است که نیاز به کار مداوم و حرفه‌ای دارد، سازمان‌های تجاری و بازرگانی باید کمک کنند تا از این فرصت در راستای اشتغال‌زایی به بهترین نحو استفاده کنیم، همچنین متخصصان باید در این زمینه مقالاتی را ارائه دهند که دلگرم‌کننده و بیانگر ارتباط منطقی تجارت و جایگاه علمی باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار سایت

نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 31 خردادماه 1398 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار می شود. ++ ++ کارگاه کاربردی پروپوزال نویسی 18 آبان ماه روز جمعه برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه تهران در 15 شهریور و 05 ، 26 مهر و 03 و 24 آبان ، 02 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه علم و صنعت در 09 و 16 اسفند ماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاههای بقیه الله, تهران در تاریخهای 21 تیر و 15 شهریور ماه 1397 برگزار شد. ++ ++ کارگاه روش تحقیق کاربردی در شرکت سایپا در تاریخهای 9 دیماه 1395 برگزار شد و دوره بعدی در 16 دیماه 1395 برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در دانشگاه مالک اشتر تهران در 31 تیرماه 1396 برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 خرداد ماه 1395 روز پنجشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. ++ ++ کارگاه دیگر مقاله نویسی ISI در 20 اردیبهشت ماه 1395 روز دوشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد. ++ ++ بیست و یکمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق کاربردی و استخراج مقاله در روز جمعه 01 مرداد 95 در تهران برگزار شد. ++ ++ دوره های برگزاری شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و در شهرستانهای، دانشگاه تبریز (سه دوره)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، کالج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس، مرکز جامع روانشناسی استان گیلان (رشت)، اصفهان (باغ زیبای غدیر)، موسسه آموزشی وزارت بازرگانی)شهر زیبای شیراز، تبریز میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، دانشکده فنی حرفه ای سماء دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با شرکت پژوهشگران فعال این شهرها برگزار گردید. ++ امیدواریم شهر بعدی، شهر زیبای شما باشد. ++ وبسایت مقاله نویسی ISI20 ++ ++ فاتح یک قله، به آنجا حمل نشده است.

تبلیغات

مطالب ناب مقاله ای

جدیدترین مطالب (اخبار دکتری - دانشگاهی)

مطالب ویـــــژه

طراحی سایت : شرکت ایفانت | سئو : سایت آمابک