ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 34 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خوش آمدید به وبسایت تخصصی ISI20 ++ ++ نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 09 آذر ماه 1397 روز جمعه تشکیل و برگزار شد. دوره بعدی 12 بهمن 1397 روز جمعه"" ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 15 شهریور و 05 و 26 مهر , 03 و 24 آبان ماه 1397 در دانشگاه تهران با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 22 تیرماه 1397 در دانشگاه بقیه الله العظم با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 18 اسفند 1396 در شهر زیبای رشت با تدریس دکتر مهدی عشقی در مرکز جامع روانشناسی استان گیلان برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 01 آذرماه 1396 در شهر زیبای تبریز با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 26 مهرماه 1396 با تدریس دکتر مهدی عشقی در شهر زیبای الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، استان لرستان برگزار شد. ++ ++ بیست و پنجمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی استاد مهدی عشقی در تاریخ 29 تیر ماه 96 روز پنجشنبه(تعطیل رسمی) برگزار شد. ++ . ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 31 تیرماه 1396 با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI ++ ++ پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند.

جایگاه دانشگاهها در علوم انسانی در دنیا

ولایتی تاکید کرد:

دانشگاههای ما در علوم انسانی در دنیا جایگاهی ندارد

رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه دانشگاه آزاد گفت: دانشگاههای ما در علوم انسانی در دنیا جایگاهی ندارند.

به گزارش وبسایت مقاله نویسی isi20 به نقل از مهر، علی اکبر ولایتی در همایش معاونان پژوهشی دانشگاه آزاد گفت: حوزه های علمیه کشور در زمینه علوم انسانی فعالیت زیادی کرده اند اما دانشگاههای ما در این حوزه جایگاهی ندارند.

وی گفت: ما تا کی باید حرف های داروین را بزنیم. با توجه به اینکه خودمان منابع بسیار عظیمی داریم و باید از آنها استفاده کنیم.

رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزا افزود: علم و فرهنگ به موازات یکدیگر باید در این دانشگاه پیشرفت کنند که ما در این زمینه بسیار عقب هستیم.

ولایتی با بیان اینکه از سوی دشمنان القائاتی در خصوص خشکسالی کشور مطرح می شود، تاکید کرد: این القائات دروغ است.

وی اضافه کرد: در طول سال حدود ۴۰۰ میلیارد متر مکعب نزولات آسمانی داریم که ۲۵ درصد آن مصرف بهینه می شود.

رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد عنوان کرد: ما در کشوری گرم و خشک هستیم اما اینکه نمی توانیم از این نزولات استفاده کنیم به دلیل بی عرضگی ما است.

ولایتی افزود: می گویند جنگ آینده در خصوص آب است.

رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: اینکه برخی ها در کشور نادانسته حرف های غربی ها را در خصوص خشکسالی را مطرح می کنند صحیح نیست و برخی در داخل کشور در این زمینه سیاه نمایی می کنند.

وی اظهار داشت: دانشگاه آزاد باید پاسخی برای این سیاه نمایی ها و نجات آب و هدر رفتن آب پیدا کند.

ولایتی در خصوص دریاچه ارومیه نیز گفت: این دریاچه قابل احیا است و اینطور نیست که از بین برود.

رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد با بیان اینکه پژوهش ها در کشور باید مسئله محور باشد، گفت: باید در دانشگاه آزاد سیستم الکترونیکی دریافت پیشنهادات پژوهشی ایجاد شود تا بتوانیم متناسب با شرایط اقلیمی و جامعه خود موضوعات را ارائه و بررسی کنیم.

وی به موضوع مصولات تراریخته اشاره کرد و ادامه داد: حتما سراغ این حوزه نمی رویم. نباید کاری کنیم که امکاناتی که در کشور داریم را از دست بدهیم.

رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد با اشاره به تنوع گیاهی در کشور ایران افزود: نباید بذری را بیاوریم که پس از تبدیل بذر به محصول نتوانیم مجدد از آن به عنوان بذر استفاده کنیم.

وی افزود: اغلب افرادی که صاحب نظر هستند موضوع محصولات تراریخته را خلاف مصالح ملی می دانند. این در حالی است که در اروپا قیمت محصولات ارگانیک چند برابر دیگر محصولات است.

ولایتی تصریح کرد: در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کردیم که باید در گندم باید به خودکفایی برسیم چرا که اگر روزی حکومتی مانند آمریکا که نه شرم دارد و نه غیرت سعی کند مخالفان را تحریک کند و تحریم علیه ایران ایجاد کند بتوانیم در غذا خودکفا باشیم.

وی گفت: بنا بر این در دانشگاه آزاد باید در زمینه کشاورزی و مصرف بهینه آب فعالیت تحقیقاتی انجام شود.

رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد تاکید کرد: سالهاست که داریم پژو تولید می کنیم اما از فرانسوی ها بعید است که به ما چیزی بدهند تا ما بتوانیم در این حوزه خودکفا شویم.

ولایتی ادامه داد: در حوزه تجهیزات پزشکی نیز باید به خودکفایی برسیم چرا که بسیاری از کمپانی های خارجی که در کشور هستند کارشان این است که نگذارند ما به خودکفایی برسیم.

وی اظهار داشت: برخی ها می گویند آموزش بر پژوهش غلبه کرده است که این موضوع درست نیست و هر چیزی باید جای خود را داشته باشد.

رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اضافه کرد: برخی ها می گویند آی اس آی نباید باشد اما نباید گول این حرف ها را بخوریم چرا که هر چقدر بخواهند بر علیه ما کار کنند اما مجبورند علم ما را منتشر کنند.

ولایتی تاکید کرد: هیچ چیز نباید جای دیگری را بگیرد. زمانی در شورای عالی انقلاب فرهنگی می گویند آی اس آی نباید و باید مقالات در مجلات خودمان منتشر شود. نمی شود که خودمان بنویسیم و بعد خودمان تعریف کنیم. نباید به این حرف ها گوش دهیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار سایت

نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 09 آذر ماه 1397 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار شد. دوره بعدی در 12 بهمن سال 1397 در تهران. ++ ++ کارگاه کاربردی پروپوزال نویسی 18 آبان ماه روز جمعه برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه تهران در 15 شهریور و 05 مهرماه با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی در دانشگاههای بقیه الله, تهران در تاریخهای 21 تیر و 15 شهریور ماه 1397 برگزار شد. ++ ++ کارگاه روش تحقیق کاربردی در شرکت سایپا در تاریخهای 9 دیماه 1395 برگزار شد و دوره بعدی در 16 دیماه 1395 برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در دانشگاه مالک اشتر تهران در 31 تیرماه 1396 برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 خرداد ماه 1395 روز پنجشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. ++ ++ کارگاه دیگر مقاله نویسی ISI در 20 اردیبهشت ماه 1395 روز دوشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد. ++ ++ بیست و یکمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق کاربردی و استخراج مقاله در روز جمعه 01 مرداد 95 در تهران برگزار شد. ++ ++ دوره های برگزاری شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و در شهرستانهای، دانشگاه تبریز (سه دوره)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، کالج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس، مرکز جامع روانشناسی استان گیلان (رشت)، اصفهان (باغ زیبای غدیر)، موسسه آموزشی وزارت بازرگانی)شهر زیبای شیراز، تبریز میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، دانشکده فنی حرفه ای سماء دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با شرکت پژوهشگران فعال این شهرها برگزار گردید. ++ امیدواریم شهر بعدی، شهر زیبای شما باشد. ++ وبسایت مقاله نویسی ISI20 ++ ++ فاتح یک قله، به آنجا حمل نشده است.

تبلیغات

مطالب ناب مقاله ای

جدیدترین مطالب (اخبار دکتری - دانشگاهی)

مطالب ویـــــژه

طراحی سایت : شرکت ایفانت | سئو : سایت آمابک