ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 117 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خوش آمدید به وبسایت تخصصی ISI20 ++ ++ نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 25 اسفند ماه 1396 روز جمعه تشکیل و برگزار میشود. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 01 آذرماه 1396 در شهر زیبای تبریز با تدریس دکتر مهدی عشقی برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 26 مهرماه 1396 با تدریس دکتر مهدی عشقی در شهر زیبای الیگودرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، استان لرستان برگزار شد. ++ ++ بیست و پنجمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی استاد مهدی عشقی در تاریخ 29 تیر ماه 96 روز پنجشنبه(تعطیل رسمی) برگزار شد. ++ . ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در تاریخ 31 تیرماه 1396 با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI ++ ++ پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند.

ایده و خلاقیت، پژوهش را احیا می کند

ایده و خلاقیت، پژوهش را احیا می کند

نایب رئیس شورای مرکزی کانون کارآفرینی کشور با بیان اینکه نبود برخی زیرساخت‌ها موجب از بین رفتن فضای پژوهشی در کشور شده است، گفت: ایده و خلاقیت موجب احیای پژوهش می شود.

مجید ایزدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به فرا رسیدن هفته پژوهش و نامگذاری 23 آذر به عنوان " روز پژوهش، فناوری، ایده و خلاقیت" عنوان کرد: به طور کلی در حوزه اقتصاد اندیشمندان به موضوعی پژوهش و کار علمی می‌گویند که در انتهای آن تحقیق علمی انسان بتواند به نتایج مادی قابل ارزش‌گذاری و محسوس دست یابد.

وی ادامه داد: بر همین اساس کلیه مراکز علمی و تحقیقاتی کشور همچون دانشگاهها می‌بایست نیروهایی تربیت کنند که ضمن شناسایی بازار و همچنین مزایای نسبی در کشور و نیازسنجی در سطح منطقه و جهان و بر اساس یک برنامه جامع و منسجم و ارتباط تنگاتنگ دانشگاه و صنعت و شناسایی نیازهای بازار و بکارگیری کلیه پتانسیل‌های موجود، اقدام به اجرای پروژه های فنی اقتصادی کنند.

رییس کانون کارآفرینی استان مرکزی گفت: با این روش می توان علاوه بر تامین نیازهای علمی واحدهای تولیدی برای مجموعه‌ها و موسسات علمی خود نیز کسب درآمد کرد که چنین نیرویی با این حساب هم توانسته است نیاز صنعت و ارتباط موثر با صنایع را برقرار کند و هم درآمدزایی داشته باشد و اساس تحقق این مهم ایده‌پردازی و خلاقیت است.

ایزدی تصریح کرد: استفاده از استارت آپ و افکار خلاقانه کار آفرینان و صاحب‌نظران در حوزه های مختلف تولیدی نیز به این موضوع کمک شایانی خواهد کرد.

نایب رئیس شورای مرکزی کانون کارآفرینی کشور در ادامه افزود: اصولا توجه به تجاری‌سازی در حوزه پژوهش و همچنین انجام پروژه های علمی در خدمت بازار از اصول اولیه دانشگاه‌ها و مراکز علمی مطرح جهان همچون mit یا اکسفورد است.

به گزارش وبسایت مقاله نویسی isi20 به نقل از ایسنا، هفته پژوهش امسال با شعار "پژوهش تقاضامحور و تجاری ‌ سازی فناوری؛ زیر بنای تولید و اشتغال" از 21 آذرماه در کشور آغاز شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار سایت

نکات آموزنده: ++ خواندن انسان را کامل مي‌کند؛ سخنراني او را مي‌سازد و نوشتن به او دقت مي‌آموزد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 27 بهمن ماه 1396 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار شد. دوره بعدی 25 اسفند ماه روز جمعه سال 1396 در تهران. ++ ++ کارگاه کاربردی پروپوزال نویسی در 29 تیر ماه 1396 روز جمعه با تدریس استاد مهدی عشقی در تهران برگزار شد. دوره بعدی بعد از هماهنگی با استاد اعلام خواهد شد. ++ کارگاه روش تحقیق کاربردی در شرکت سایپا در تاریخهای 9 دیماه 1395 برگزار شد و دوره بعدی در 16 دیماه 1395 برگزار شد. ++ ++ کارگاه مقاله نویسی ISI در دانشگاه مالک اشتر تهران در 31 تیرماه 1396 برگزار شد. ++ ++ کارگاه کاربردی مقاله نویسی ISI در 06 خرداد ماه 1395 روز پنجشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. ++ ++ کارگاه دیگر مقاله نویسی ISI در 20 اردیبهشت ماه 1395 روز دوشنبه با تدریس استاد مهدی عشقی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد. ++ ++ بیست و یکمین دوره کارگاه پروپوزال نویسی و پایان نامه نویسی با رویکرد روش تحقیق کاربردی و استخراج مقاله در روز جمعه 01 مرداد 95 در تهران برگزار شد. ++ ++ دوره های برگزاری شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، و در شهرستانهای، دانشگاه تبریز (سه دوره)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، کالج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس، مرکز جامع روانشناسی استان گیلان (رشت)، اصفهان (باغ زیبای غدیر)، موسسه آموزشی وزارت بازرگانی)شهر زیبای شیراز، تبریز میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، دانشکده فنی حرفه ای سماء دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با شرکت پژوهشگران فعال این شهرها برگزار گردید. ++ امیدواریم شهر بعدی، شهر زیبای شما باشد. ++ وبسایت مقاله نویسی ISI20 ++ ++ فاتح یک قله، به آنجا حمل نشده است.

تبلیغات

مطالب ناب مقاله ای

جدیدترین مطالب (اخبار دکتری - دانشگاهی)

مطالب ویـــــژه

طراحی سایت : شرکت ایفانت | سئو : سایت آمابک